پایش عملکرد مراکز درمانی استان بوشهر در ایستگاه چهارم/ افزایش ضریب اشغال تخت، نتیجه اعتماد مردم دشتی به فرزندان خود در بیمارستان زینبیه (س) است

25 بهمن 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تیم ویژه پایش عملکرد بیمارستان‌های ده‌گانه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، چهارمین بیمارستان استان را در شهر خورموج مورد ارزیابی قرارداد.

دکتر احمد یزدان‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: احصاء میدانی نقاط ضعف مراکز درمانی و تلاش برای کیفیت بخشیدن نقاط قوت بیمارستان‌های استان، اولین هدف از انجام این بازدیدها و نظارت تخصصی بر خدمات این مراکز است.
دکتر یزدان‌پناه با ابراز قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی پزشکان، پرستاران و کادر اداری بیمارستان زینبیه (س) خورموج، افزود: تلاش خادمان مردم استان بوشهر در حوزه درمان برای تحقق عدالت در دسترسی به خدمات و افزایش رضایتمندی عموم مردم است.
وی با اشاره به چالش‌های موجود در تأمین شرایط مطلوب درمانی عنوان داشت: اجرای برنامه‌های هدفمند معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در یک سال گذشته موجب اثربخشی سازنده در این حوزه شده است.
افزایش ضریب اشغال تخت، نتیجه اعتماد مردم دشتی به فرزندان خود در بیمارستان زینبیه (س) است
دکتر یزدان‌پناه درباره پایش عملکرد بیمارستان زینبیه (س) خورموج نیز گفت: با اتخاذ سیاست مناسب و همچنین همت جهادی مدیران و مدافعات سلامت در بیمارستان زینبیه (س) خورموج، شاهد افزایش ۱۰ ‌درصدی ضریب اشغال تخت این بیمارستان در مقایسه با سال گذشته هستیم که نشان از افزایش اعتماد مردم دارد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: افزایش اعتماد مردم عزیز شهرستان دشتی به فرزندان خود در بیمارستان خورموج، انگیزه و شوق خدمت را افزایش داده است.
دکتر یزدان‌پناه ادامه داد: ارتقاء تجهیزات پزشکی در بیمارستان زینبیه (س) با جدیت پیگیری می‌شود.
وی گفت: یکی دیگر از برنامه‌های معاونت درمان برای جلب رضایت مردم و افزایش کیفیت خدمات، تقویت و تأمین نیروی انسانی به‌ویژه حضور متخصصان در رشته‌های مختلف پزشکی بوده است که به لطف الهی در خورموج تا حدود زیادی شاهد تحقق این برنامه هستیم.
دکتر یزدان‌پناه عنوان کرد: با افتتاح بخش‌های اعصاب و روان، ICU و NICU بیمارستان زینبیه (س) در هفته‌های پیش رو، دامنه ارائه خدمات درمانی تخصصی در شهرستان دشتی گسترش پیدا می‌کند.
تیم ویژه پایش عملکرد بیمارستان‌های استان بوشهر متشکل از مدیران و کارشناسان معاونت درمان،  و کارشناسان دارویی معاونت غذا و دارو با حضور در بیمارستان زینبیه (س) خورموج از بخش‌های مختلف این بیمارستان بازدید کرده و سپس در نشست‌های فشرده و تخصصی به ارائه نقاط قوت این بخش‌ها پرداخته و برای نقاط ضعف راهکارهای علمی و عملی ارائه نمودند.
تیم ارزیابی جامع بیمارستانی پیش‌از این، بیمارستان‌های شهدای خلیج‌فارس بوشهر، تخصصی قلب بوشهر و امیرالمؤمنین (ع) گناوه را مورد پایش و ارزیابی قرار داده‌اند.
انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پایش     بازدید     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.زینبیه     شهرستان.دشتی    
   

تاریخ بروز رسانی:   26 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >