رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه:
تغییر نگرش افراد درباره جوانی جمعیت و فرزند آوری یک ضرورت است

14 اسفند 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: تغییر نگرش افراد از سنین کودکی و نوجوانی درباره جوانی جمعیت و فرزند آوری یک ضرورت است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر عصمت حیدری در مراسم معرفی جشنواره دانش‌آموزی ایران جوان بمان تأکید کرد: جوانی جمعیت یک موضوع جدی است که باید به‌صورت اساسی و ریشه‌ای به آن پرداخته شود.
وی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که موضوع تک‌فرزندی به دنبال دارد، احساس تنهای سنگینی است که درگذر زمان فرزند تجربه می‌کند، او به‌ناچار ساعت‌های زیادی را فقط با گوشی یا تلویزیون می‌گذراند که خود پیامد‌های بسیاری به همراه خواهد داشت.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: برادر یا خواهر، زیبا‌ترین هدیه‌هایی هستند که می‌توانیم تقدیم فرزندانمان کنیم.
کارشناس مسئول سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس گفت: با توجه به سیاست‌های کلی جمعیت و ضرورت هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف، تحقق و اجرای درست این سیاست‌های مهم مستلزم همکاری کلیه سطوح است.
کبری دانیال پور افزود: در این راستا و باهدف آگاه نمودن دانش آموزان و والدین جشنواره دانش امروزی ایران جوان بمان به‌صورت استانی و در کلیه مدارس برگزار می‌شود و تا ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام/م.ن 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جشنواره.دانش‌آموزشی     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   14 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >