برای انتقال مادر باردار از جزیره خارگ؛
بالگرد اورژانس هوایی بوشهر بر آب‌های نیلگون خلیج‌فارس به پرواز درآمد

3 فروردين 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از اعزام اورژانس هوایی بوشهر برای انتقال مادر باردار پرخطر در جزیره خارگ خبر داد.

دکتر سید حسین موسوی در گفت‌وگو با روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ اظهار داشت: بیمار مادر باردار پر خطر بود که به علت مشکلات پیش‌آمده برایش به خدمات تخصصی پزشکی نیاز داشت که پذیرش بیمار از طریق ستاد هدایت و اطلاع‌رسانی اورژانس MCMC انجام و هماهنگی‌های لازم برای اعزام آمبولانس هوایی ۱۱۵ انجام شد.
وی افزود: بالگرد اورژانس ۱۱۵ به سمت جزیره خارگ اعزام و در ۳۰ دقیقه بیمار را از بیمارستان خلیج‌فارس خارگ به بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر منتقل کرد.
دکتر موسوی عنوان داشت: تیم عملیاتی اورژانس ۱۱۵ خدا رحم نوید کیا و روزبه دهباشی به همراه ۳ نفر کادر و کاپیتان زبده این مأموریت را انجام دادند.
وی افزود: عمده مأموریت‌های اورژانس هوایی مربوط به مناطقی مانند جزیره خارگ بوده که مرز آبی روند امدادرسانی را در آنجا کند می‌کند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: اورژانس پیش بیمارستانی استان با افزایش برد پروازی خود در سطح استان خدمات بالگرد را در استان افزایش داده و توانسته به مصدومینی که در مناطق عسلویه، جم و... نیز هستند از طریق اعزام بالگرد خدمات بهتری را ارائه دهد.

انتهای پیام/ ز.ن ۵۰۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
رئیس.اورژانس.115     دکتر.سیدحسین.موسوی     اورژانس.هوایی.بوشهر     اعزام.بیمار     جزیره.خارگ    

تاریخ بروز رسانی:   3 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >