آیین دانش‌آموختگی دانشجویان رشته‌های وابسته به دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

27 خرداد 1402
آیین دانش‌آموختگی دانشجویان رشته‌های تکنولوژی جراحی و هوشبری دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با استقرار میز خاطرانه دانشجویان جان‌باخته و با همکاری مدیریت امور فرهنگی و فوق‌برنامه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، دانشکده پیراپزشکی و نمایندگان دانشجویان دانش‌آموخته دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، آیین دانش‌آموختگی دانشجویان رشته‌های تکنولوژی جراحی و هوشبری دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با استقرار میز خاطرانه دانشجویان جان‌باخته دانشگاه برگزار شد. در این آیین دانشجویی، پس از قرائت فاتحه نثار دانشجویان جان‌باخته، اساتید گروه‌های تکنولوژی جراحی و هوشبری به رسالت خطیر دانشجویان پس از دانش‌آموختگی اشاره نمودند و رمز موفقیت دانشجویان پس از فراغت از تحصیل در هر مقطع آموزشی را اخلاق حرفه‌ای در بستر بالین و محیط شغلی برشمردند.
در ادامه، پس از پخش کلیپ خاطرانه دانشجویی رشته‌های اتاق عمل و هوشبری، گروه موسیقی جوانان انجمن موسیقی استان بوشهر با اجرای زیبای هم‌نوازی خود مورد تقدیر حضار قرار گرفتند.
سپس دکتر علی حمیدی معاون دانشکده پیراپزشکی و حامد یوسفی مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به بیان مؤلفه‌های دانشجوی موفق و تجلیل از حضور خانواده‌های دانشجویان در آیین دانش‌آموختگی پرداختند و بخشی از مواریث فرهنگ و هنر و ظرفیت‌های منحصربه‌فرد استان بوشهر مورداشاره قرار گرفت.
در ادامه آیین دانش‌آموختگی دانشجویان وابسته به دانشکده پیراپزشکی دانشگاه، علاوه بر برگزاری مسابقه میان اساتید و دانشجویان، تجلیل از دانشجویان دانش‌آموخته، قرائت سوگندنامه دانشجویان و نگارخانه تصویر یادگاری دانشجویان از دریچه لنز دوربین مفدا بوشهر انجام گرفت.
گفتنی است این رویداد پرشور دانشجویی با همکاری مدیریت امور فرهنگی و فوق‌برنامه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، دانشکده پیراپزشکی و نمایندگان دانشجویان دانش‌آموخته برگزار شد.


انتهای پیام/ م.ر


کلمات کلیدی:
آیین.دانش‌آموختگی     معاونت.فرهنگی.دانشجویی        

تاریخ بروز رسانی:   27 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >