عملیات احیای موفق توسط اورژانس بوشهر مرد 55 ساله را نجات داد

17 تير 1402
به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر، عملیات احیای موفق توسط اورژانس بوشهر مرد 55 ساله را نجات داد.

 در تاریکی ساعاتی که شب قدم به تمامیت می‌گذاشت و زندگی در لرزه، دو فرشته نجات، با اعتماد به هنر و توان خود، در قلب یک عملیات احیا، گامی رو به زندگی برداشتند.
 صبحی تاریک، بیماری 55 ساله‌ای که روحش در لابه‌لای هجوم وضعیت جدی بیماری گیر افتاده بود، قدم به درمانگاه نهاد، دستگاه تنفسی او درگیر بود.
سریعاً تیم اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر او را در حمایت خود قرارداد و با توجه ‌به وخامت وضعیت بیمار، دو تکنسین با استعداد، به‌سرعت در جریان عملیات رگ گیری و باز نمودن راه هوایی قرار گرفتند.
 درحالی‌که نامحسوس اندام‌ها در حالت زوال بودند و وضعیت بیمار به‌شدت بحرانی و شوک و مرگ در انتظار او بود، با برخورداری از سرعت و تجربه فنی خویش، دو تکنسین با دو دوره کامل احیا موفق، نبض و تنفس او را بهبود بخشیدند.
 پس‌ازآن که نبض زنده یابی و تنفس به خود آمد، این فرشتگان سفیدپوش با سرعت سوی بیمارستان حرکت کردند تا بیمار هر چه زودتر در دستان پزشکان متخصص، به دنیایی از مراقبت و درمان سپرده شود.
عملکرد حرفه‌ای و دقیق فرشاد یعقوبی راد و یونس زبرجدی در این عملیات، تمامی نگرانی‌ها را از بین برد و جان دوباره به یک فرد داد.
 
 انتهای پیام/ ز.ن ۵۰۰۰۰
 آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
احیای.موفق     اورژانس115     فرشاد.یعقوبی‌راد     یونس.زبرجدی    

تاریخ بروز رسانی:   17 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >