در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای دولت؛
میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مصلی نماز جمعه بوشهر برپا شد/گزارش تصویری

8 شهريور 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در راستای خدمت‌رسانی، تکریم ارباب‌رجوع و پاسخگویی به مشکلات مردم، میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مصلی نماز جمعه بوشهر در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای دولت بر پا شد.

دکتر حسن ملکی زاده در حاشیه برپایی میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: رسیدگی به مسائل حوزه بهداشت و درمان مردم از جمله خدمات ارائه شده در این میز خدمت توسط مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بود.
میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نمایشگاه دستاوردهای دولت در مصلی جمعه بوشهر با حضور دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برپا و به صورت چهره به چهره مردم مشکلاتشان را با رئیس دانشگاه مطرح کردند.
در امتداد این میز خدمت که با هدف پاسداشت هفته دولت و خدمت‌رسانی به شهروندان برپا شده، مهم‌ترین عملکرد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در قالب نمایشگاه دستاوردهای دولت برای هم استانی‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود.
رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هر روز در محل نمایشگاه دستاوردهای دولت در مصلی جمعه بوشهر آماده پاسخگویی به درخواست‌های مردمی و همچنین پذیرای بازدیدکنندگان تا روز ۸ شهریورماه سال جاری خواهند بود.
توجه شما را به دیدن تصاویر جلب می‌نماییم.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
میز.خدمت     هفته.دولت1402     مصلی.نماز.جمعه     دکتر.حسن.ملکی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >