رییس شبکه بهداشت و درمان جم خبر داد؛
افتتاح خانه بهداشت روستای صیدی جم / ۳۵ مرکز بهداشتی و درمانی در سطح شهرستان جم فعال است

13 دی 1402
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: هم‌اکنون ۳۵ مرکز درمانی و بهداشتی در سطح شهرستان جم فعال است و در ۱۴ سال گذشته به‌طور میانگین هر سال ۲ پروژه تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم؛ احمد قاسمی در مراسم افتتاح خانه بهداشت شهید نیرومند صیدی اظهار داشت: دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی در شهرستان جم یکی از اولویت‌های اصلی دانشگاه علوم پزشکی بوده است و تلاش کرده‌ایم که عدالت در سلامت در تمامی بخش‌ها و روستاهای جم به‌خوبی اجرا شود.

قاسمی بابیان اینکه خانه بهداشت روستای صیدی جم بااعتبار ۳۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید افزود: این خانه بهداشت با زیربنای ۸۵ مترمربع، ۵ روستا را تحت پوشش قرار داده و به جمعیت بالغ‌بر هزار و ۵۰۰ نفر خدمات بهداشتی رایگان ارائه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری ۷ پروژه در شهرستان جم افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد گفت: این تعداد از پروژه در یک سال بی‌سابقه بوده و دوخانه بهداشت چم چشمه و جنوب جم در مراحل پایانی است و در ماه‌های آینده به بهره‌برداری می‌رسد و پس‌ازآن شهرستان جم با وضعیت فعلی نیازی به تأسیس خانه بهداشت جدید ندارد.

رییس شبکه بهداشت و درمان جم با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۳۵ مرکز درمانی و بهداشتی در سطح شهرستان جم فعال است افزود: در ۱۴ سال گذشته به‌طور میانگین هر سال ۲ پروژه تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

 

وی بابیان اینکه عمر خانه بهداشت‌های روستایی در جم به ۱۳ سال رسیده است گفت: هم‌اکنون به ازای هر هزار و ۲۵۰ نفر جمعیت روستایی، یک‌خانه بهداشت احداث شده است.

قاسمی در پایان افزود: این حجم از پروژه‌های عمرانی با نگاه مثبت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و فرماندار جم اتفاق افتاده و جا دارد از زحمات آن‌ها تقدیر ویژه‌ای داشته باشم.

خانه بهداشت شهید نیرومند صیدی با حضور رییس و اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار جم و سایر مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

 

 

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
افتتاح.خانه.بهداشت     بر.مدار.سلامت     شهرستان.جم     روستای.صیدی     مهندس.احمد.قاسمی    

تاریخ بروز رسانی:   13 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >