نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی:
طرح جامع سلامت خانواده، کار کارشناسی شده‌ای است/ افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌ها در حوزه سلامت در راستای عدالت محوری است

27 دی 1402
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیری که در طرح جامع سلامت خانواده در حال اجراست کار کارشناسی و مطابق با آخرین دستاوردهای بشری است.

دکتر ابراهیم رضایی در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: طرح جامع سلامت خانواده از لحاظ اقتصاد سلامت به نفع مردم است.
وی در خصوص فوق‌العاده خاص کادر سلامت نیز گفت: با همه توان در خدمت و کنار کادر حوزه سلامت هستیم تا بتوانیم از حق‌وحقوقشان دفاع کنیم.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌ها در حوزه سلامت در راستای عدالت در دسترسی به خدمات حوزه سلامت است و این مهم را به‌صورت جد پیگیر هستیم.
دکتر رضایی اظهار داشت: پروژه‌های در دست اقدام هدیه نظام اسلامی و در راستای عدالت محوری است و ما وظیفه‌داریم برای استیفای حق مردم تلاشمان دوچندان بکنیم.
آیین آغاز عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت روستای بنداروز دشتستان و افتتاح پایگاه سلامت خانواده واقع در محله اکبرآباد شهر برازجان با حضور دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر احمد بنافی فرماندار شهرستان دشتستان، دکتر قاسم برجویی فرد معاون بهداشت دانشگاه، دکتر نادر شکیب آزاد معاون درمان دانشگاه، دکتر ماریا خویشدوست رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، شورا و دهیاری روستای بنداروز و سایر مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد.
انتهای پیام/ س.غ 3030


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     آغاز.عملیات.اجرایی     نماینده.مجلس     دکتر.ابراهیم.رضایی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >