۱۷ هزار و ۷۴۳ خدمت در ایام نوروز در بیمارستان زینبیه (س) خورموج ارائه شد

21 فروردين 1403
رئیس بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: ۱۷ هزار و ۷۴۳ خدمت در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ برای مراجعه کنندگان به بیمارستان زینبیه (س) خورموج انجام گرفته است.

دکتر علی بهنام مجرد بیان داشت: مراجعه کنندگان به این مرکز، ۸ هزار و ۳۸۶ خدمت سرپایی و ۹ هزار و ۳۵۷ خدمت بستری به‌صورت شبانه‌روزی بهره‌مند شده‌اند.
رئیس بیمارستان زینبیه (س) خورموج افزود: ۳ هزار و ۹۲۷ نفر در بخش اتفاقات و ۳۷۹ نفر نیز در کلینیک تخصصی بیمارستان ویزیت شدند که قابل‌ذکر است کلینیک تخصصی بیمارستان در تمامی روزهای تعطیل نوروز فعال و پزشکان متخصص به بیماران ارائه خدمت کرده‌اند.
وی تصریح کرد: تا پایان تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ مراجعین از خدمات آزمایشگاه، رادیولوژی، سی‌تی‌اسکن، سونوگرافی، نوار قلب، ویزیت پزشکان عمومی و متخصص، خدمات کوچک اورژانس شامل (کشیدن بخیه،  پانسمان) و اعمال جراحی سرپایی و سایر خدمات در بیمارستان زینبیه (س) خورموج بهره‌مند شده‌اند.
دکتر بهنام مجرد افزود: با توجه به فشار کاری بالا و ازدیاد مراجعین به بیمارستان، تلاش‌های ایثارگرانه کادر درمان مانند همیشه به صورت شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر در امر خدمت‌رسانی به مردم موجب گردید تا لبخند رضایت را بر لبان بیماران بنشاند تا شاید لحظه‌ای التیام‌بخش دردهای آن‌ها باشند. ما قدردان تمامی زحمات همکاران عزیز خود بوده و هستیم و از خداوند منان توفیق روزافزون را برایشان آرزومندیم.


انتهای پیام/ ه.ح ۴۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ایام.نوروز     نوروز1403     دکتر.علی.بهنام‌مجرد     بیمارستان.زینبیه     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   21 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >