رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
عملیات «وعده صادق» هیمنه پوشالی رژیم کودک‌کش صهیونیست را بار دیگر در هم شکست/ عملیات «وعده صادق» نمایش اراده، قدرت و موازنه بازدارندگی بود/ گزارش تصویری

26 فروردين 1403
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: عملیات «وعده صادق» هیمنه پوشالی رژیم کودک‌کش صهیونیست را بار دیگر در هم شکست.

دکتر حسن ملکی زاده در جمع نمازگزاران در مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: دلیرمردان جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت با جنگ ترکیبی طوفان الاحراری را  که در نیمه‌شب بپا کردند، به همگان قدرت پوشالی رزیم کودک کش صهیونیست و کشورهای حامیش را نشان دادند.
وی تصریح کرد: عملیات «وعده صادق» لیله الرغائب دیگر را رقم زد و شبی را که دنیا کمتر به چشم خود دید را همانند روز روشن به تمامی جهانیان نشان داد.
دکتر ملکی زاده اضافه کرد: عملیات «وعده صادق» ترکیبی از علم، تجربه، همدلی، تکنولوژی و ایثار در جبهه مقاومت با محوریت جمهوری ایران اسلامی بود.
وی با بیان اینکه در دکترین نظامی جمهوری اسلامی ایران استقبالی از جنگ نیست، اما در دفاع، استقبال جانانه صورت می‌گیرد گفت: عملیات «وعده صادق» محاسبات دنیا را به معنی واقعی تغییر داد و دلاورمردان جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت با فرماندهی مقام عظمای ولایت، صحنه‌های غرورآفرین را به منصه ظهور گذاشتند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه بزرگ‌ترین پیام عملیات دیشب، نمایش اراده، قدرت و موازنه بازدارندگی بود افزود: دیشب کودکان غزه آرام خوابیدن و تمام استکبار و برخی از کشورها در دفاع از این رژیم صهیونیستی حقارتی به‌تمام‌معنا را چشیدند و با غرش موشک‌ها لرزه بر اندامشان لحظه‌ای متوقف نمی‌شد.
وی بیان کرد: عملیات «وعده صادق» نمایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنان به‌خصوص صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها بود و نشان داد که ایران به هر تجاوزی پاسخی محکم و پشیمان کننده خواهد داد.
دکتر ملکی زاده اضافه کرد: عملیات باشکوه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که با همراهی جبهه مقاومت همراه بود، قلوب ملت‌های مسلمان و آزاده جهان و به‌خصوص مردم مظلوم غزه و فلسطین که در ماه‌های گذشته تحت شدیدترین حملات رژیم اشغالگر قدس قرار دارند را خوشحال کرد.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
وعده.صادق     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     مسجد.حضرت.فاطمه‌الزهرا(س)        

تاریخ بروز رسانی:   26 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >