رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی تأکید کرد؛
جلوگیری از بروز بیماری‌های غیر واگیر با افزایش سواد سلامت و فرهنگ سالم زیستن

5 ارديبهشت 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: با افزایش سواد سلامت جامعه، اصلاح شیوه زندگی و توسعه فرهنگ سالم زیستن از بروز بیماری‌های غیر واگیر جلوگیری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی، مهندس پرویز احمدی در اولین جلسه کارگروه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان دشتی ضمن تبریک هفته سلامت به تلاشگران حوزه بهداشت و درمان، افزود: هفته سلامت با شعار مردمی سازی سلامت خانواده بر نقش مهم و رسای سلامت در تمامی ابعاد جسمی، روحی و روانی تأکید دارد و با افزایش سواد سلامت جامعه و برنامه‌های خود مراقبتی در داشتن جامعه‌ای پویا و توسعه یافته می‌کوشد.

وی در خصوص مردمی سازی سلامت به کنترل بیماری کرونا اشاره کرد و عنوان داشت: با وجود تلاش‌های کادر بهداشت و درمان و هزینه‌هایی که دولت متقبل شد بیماری کرونا کنترل نشد تا زمانی که مردم خود پای کار آمدند و با رعایت شیوه‌نامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی و انجام واکسیناسیون موفق به شکست آن بیماری شدند.

اولین جلسه کارگروه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان دشتی هم‌زمان با هفته سلامت یک الی ۷ اردیبهشت‌ماه با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، رئیس شبکه بهداشت و درمان و اعضا این شورا در فرمانداری دشتی برگزار شد.

 

انتهای پیام/ ا.ح ۳۰۴۰

 

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
بیماری‌های.غیرواگیر     شورای.سلامت     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >