برگزاری همایش تجلیل از سالمندان در شهرستان گناوه

12 مهر 1394
همایش تجلیل از سالمندان شهرستان گناوه با حضور مسئولان محلی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: هدف از برگزاری این همایش تجلیل و تکریم بزرگان وسالمندان شهرستان می باشد زیرا سالمندان گنجینه های تمام نشدنی جامعه ما هستند.
دکتر علی زکی زاده افزود: باید برنامه‌ریزی صورت گیرد تا نسل جوان با نسل سالمند و بزرگ تعامل بیشتری داشته و با این کار انتقال تجارب از نسل قبل به نسل جدید مهیا شود.
وی اظهار داشت: سلامت روانی سالمندان ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ما باید تمام تلاش خود را انجام داده تا سالمندان دچار حالت انزوا و ناامیدی نشوند.
حجت الاسلام والمسلمین رکنی حسینی امام جمعه شهرستان گناوه در این مراسم بیان داشت: تعابیر مختلفی در قرآن کریم در مورد سالمندان و بزرگان وجود دارد و یکی از اصلی‌ترین این تعابیر احترام به بزرگان می‌باشد که باید مد نظر قرار گیرد، همچنین باید فضا را برای آرامش خاطر این عزیزان در جامعه فراهم آوریم.
ندومی معاون سیاسی فرمانداری در این مراسم ضمن تشکر از دکتر زکی زاده و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: تکریم از سالمندان یک وظیفه همگانی است که باید به صورت عملی مد نظر قرار گیرد، همچنین در برنامه طرح تحول نظام سلامت توجه خاصی به قشر سالمند شده که برای عملی کردن برنامه‌ها باید تلاش هایی بیش از پیش صورت گیرد.
اجرای تئاتر، موسیقی و آوازهای محلی، شعر خوانی چند تن از بزرگان و بازنشستگان زیبایی و اهدا هدایایی به بعضی از سالمندان، پیشکسوتان و همچنین دانش آموزانی که برای این مراسم زیبا نقاشی کشیده بودند از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
انتهای پیام/ 3080


کلمات کلیدی:
همایش     سالمندان     شبکه.بهداشت‌درمان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   12 مهر 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >