بیرون آوردن توده 6 کیلویی از شکم بیماری در کنگان

29 دی 1394
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از بیرون آوردن توده 6 کیلویی از شکم بیماری در کنگان خبر داد.

رییس بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان گفت: خانمی 64 ساله از شهروندان شهر گله‌دار استان فارس با خونریزی‌های غیرطبیعی و درد شدید در ناحیه شکم به بیمارستان امام خمینی (ره) مراجعه کرد که پس از انجام معاینات اولیه و سونوگرافی، یک توده حجیم در ناحیه شکم مشاهده شد.
دکتر حسن حیدری افزود: پس از معاینات پزشکی، بیمار بلافاصله بستری و توسط تیم پزشکی متشکل از دکتر حمید پوروالی متخصص جراح عمومی و خانم دکتر الهام نیک فرجام متخصص زنان و زایمان مورد عمل جراحی قرار گرفته و این توده با موفقیت از شکم بیمار خارج شد.
وی تصریح کرد: این عمل جراحی گرچه در کشور انجام گرفته اما در استان کم نظیر و با سرعت و دقت خاصی همراه با موفقیت صورت گرفته است.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان به اجرای موفقیت‌آمیز طرح تحول نظام سلامت در مراکز درمانی اشاره و با بیان اینکه بیمارستان کنگان از مراکز پیشرو در اجرای این طرح در استان است گفت: این بیمار نیز در قالب طرح تحول سلامت بصورت رایگان درمان شد.
دکتر حیدری در بخش دیگر با اشاره به شیوع بیماری آنفولانزای N1 H1 در کشور گفت: از افتخارات این بیمارستان درمان چندین بیمار مبتلا بوده و خوشبختانه در این شهرستان هیچ گونه مرگ ناشی از آنفولانزا رخ نداده است.
دکتر حمید پوروالی، متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز گفت: علیرغم اینکه عمل جراحی دشوار بود اما خوشبختانه به هیچ کدام از اندام ها آسیبی نرسیده و توده 6 کیلوگرمی با موفقیت خارج شد و بیمار نیز پس از مراقبت‌های پزشکی با حال عمومی خوب بزودی مرخص خواهد شد.
انتهای پیام/ م.س 3070
لینک کانال خبری روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تلگرام
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
توده.شکمی     بیمار.کنگانی     رییس.بیمارستان.کنگان     دکتر.حسن.حیدری    

تاریخ بروز رسانی:   29 دی 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >