بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان دشتستان+ گزارش تصویری

21 بهمن 1394
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر از مرکز سلامت جامعه امام رضا (ع) و پایگاه سلامت جواد الائمه (ع) و مرکز بهداشتی و درمانی ولیعصر (عج) شهرستان دشتستان بازدید و از نزدیک روند خدمت‌رسانی به مردم این مراکز را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مرکز و پایگاه سلامت جامعه شهر برازجان و همچنین مرکز بهداشتی و درمانی ولیعصر (عج) بازدید و بر روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت نظارت کرد.
دکتر علیرضا رئیسی ضمن بازدید از واحدهای ارایه دهنده خدمات بهداشتی ، از چگونگی نحوه مراقبت‌ها و تغییرات در طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت شهرستان مورد ارزیابی قرار داد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در حاشیه این بازدید اظهار داشت: هدف از اجرا شدن طرح تحول نظام سلامت درحوزه بهداشت ارتقای کمی و کیفی ارایه خدمات بهداشتی به تمامی جمعیت تحت پوشش هر منطقه است و مراقبین سلامت ، تمامی خدمات بهداشتی را باید به صورت فعال به افراد تحت پوشش خود در هر گروه سنی ارایه دهند.
دکتر علیرضا رئیسی تأکید کرد: انتظار می‌رود تا پایان خرداد ماه تمامی مراکز بهداشتی و درمانی به مرکز سلامت جامعه تبدیل شوند.
دکتر رئیسی در بازدیدی که از مرکز بهداشتی و درمانی ولیعصر (عج) داشت به دلیل تخریبی بودن این مرکز ، دستور جابجایی آن را تا اول اسفند صادر کرد و همچنین در خصوص پروژه های در دست اقدام شهرستان دشتستان بحث و گفتگو شد و تصمیماتی در این مورد گرفته شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ادامه بازدید به‌ صورت سرزده وارد اورژانس 115 احمدی شد و از نزدیک مسایل و مشکلات این پایگاه را مورد بررسی قرار داد.
در این بازدید معاونان بهداشتی، درمان، توسعه، رئیس شبکه بهداشت درمان شهرستان دشتستان، مدیر حراست، مدیر توسعه تجهیزات و تأمین منابع فیزیکی و همچنین مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ س.غ 3030
لینک کانال رسمی روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     مرکز.امام.رضا(ع)     پایگاه.سلامت.جوادالائمه     شهرستاندشتستان     دکتر.رئیسی        

تاریخ بروز رسانی:   21 بهمن 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >