مراسم جشن روز پرستار و تکریم پرستاران نمونه شهرستان گناوه برگزار شد

27 بهمن 1394
مراسم بزرگداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار به مناسبت ارج نهادن به مقام والای پرستار با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان، رییس و مدیریت بیمارستان امیرالمومنین(ع)، مدیریت بیمارستان سوانح و سوختگی و جمعی از پرستاران این مراکز برگزار شد.

رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه در این جشن گفت: همه اعضاء و واحد های تشکیل دهنده شبکه بهداشت و درمان برای رسیدن به هدف نهایی آن که همان حفظ و ارتقای سلامت و درمان مردم می باشد، نقش مهم و قابل توجهی دارند، در این میان قشر پرستاران علاوه بر جایگاه اساس و فنی، دارای مقام معنوی و مقدس است و الگوی همه پرستاران در این زمینه صبر و غمخواری حضرت زینب (س) است.
دکتر علی زکی زاده در ادامه گفت: پرستاران عزیز باید دنباله رو حضرت زینب (س) پرستار بزرگ عالم باشند و جایگاه ایشان را حفظ کرده و از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند زیرا پرستاران مدافع اساسی اعتبار و آبروی سیستم بهداشت ودرمان و نقش پر رنگی در به ثمر نشستن تلاش همه جانبه سیستم دارند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن تشکر از پرستاران بیان داشت: از خانواده ها و فرزندان شما ممنونم که با صبر و تحمل خود از همکاران ما برای تعهد و حرکت معنویشان حمایت می کنند و انشالله به دور از همه نا ملایمات با صبر و نشاط همچنان بر زخم ها و درد های بیماران مرهم باشید.
رییس بیمارستان امیرالمومنین(ع) نیز در این مراسم با اشاره به انتخاب میلاد حضرت زینب(س) برای تجلیل از مقام پرستار گفت: با نامگذاری روز میلاد حضرت زینب(س) به نام روز پرستار، الگویی بسیار ارزشمند برای پرستاران قرار داده شده است.
دکتر مرادی پور افزود: واژه پرستار به دلیل فطرت مقدسی که دارد به هر انسانی به خصوص بیماران قوت قلب و آرامش خاطر می بخشد و همین امر باعث افزایش مسئولیت این قشر در برابر بیماران خواهد شد.

در ادامه، مراسم با اهدای لوح تقدیر به پرستاران نمونه به پایان رسید.
گفتنی است این جشن با همکاری شبکه بهداشت ودرمان، بیمارستان امیرالمومنین(ع) و بیمارستان سوانح وسوختگی برگزار شد.

انتهای پیام/ م.م 4030 + م.ن 3080
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
روز.پرستار     پرستاران.نمونه     دکتر.زکی‌زاده     دکتر.مرادی‌پور     بیمارستان.امیرالنومنین     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   27 بهمن 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >