دیدار مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندان‌های کشور با رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/ گزارش تصویری

8 ارديبهشت 1395
مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندان‌های کشور، مدیرکل زندان‌های استان بوشهر و هیئت همراه با رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار کردند.

مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندان‌های کشور در این دیدار گفت: تعامل سازنده دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر با اداره زندان‌های استان ملموس است و در بازدیدی که از زندان‌های استان داشتیم مشهود بود.
دکتر مهرزاد تشکریان با اشاره به اینکه آنچه را که در بازدید از زندان‌های استان دیدم جا دارد مراتب تقدیر و تشکر خود را به رییس دانشگاه و مجموعه همکارانشان داشته باشم افزود: انتظار داریم که این تعامل و همکاری دانشگاه با زندان‌های استان در حوزه بهداشت و درمان استمرار بیشتری ادامه داشته باشد.
دکتر تشکریان در ادامه گزارشی از وضعیت بهداشت و درمان زندان‌های استان و کشور ارائه کرد و گفت: خدمت به اقشار آسیب‌پذیر اجر و ثواب بالایی دارد و ما نیز با توجه به رسالت سازمانی بر خود فرض می‌داریم که تمام مشکلات بهداشت و درمان زندانیان را مرتفع نماییم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در این دیدار گفت: ما خوشحالیم که امر بهداشت و درمان مردم را انجام می‌دهیم و خود را همواره درهرحال مسئول درمان و سلامت افراد جامعه می‌دانیم.
دکتر علیرضا رئیسی افزود: استان بوشهر با توجه به دارا بودن نیروگاه اتمی، پارس جنوبی و شمالی، پایگاه‌های هوایی و دریایی شرایط خاصی داراست که جا دارد در حوزه بهداشت و درمان تلاش بیشتری نمائیم و ما نیز انتظار تعامل و همکاری بین این دستگاه‌ها با دانشگاه هستیم تا بتوانیم خدمات بهتری را ارائه کنیم.
وی از تعامل خوب و پیگیری‌های مؤثر مدیرکل زندان‌های استان و مجموعه همکارانشان در حوزه بهداشت و درمان زندان‌ها با دانشگاه علوم پزشکی قدردانی و تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر این آمادگی را دارد که پس از آزادی زندانیان نیز خدمات مشاوره‌ای، روان‌درمانی، بهداشت و درمان در مراکز درمانی استان به این اقشار و خانواده‌هایشان ارائه نمایند.
دکتر رئیسی اظهار داشت: با توجه به کمبود کادر درمانی پزشک و پرستار در استان داریم ولی همواره سعی نمودیم که با توجه به شرایط خاص زندان از هیچ کوشش و همکاری در حوزه بهداشت و درمان زندان دریغ نکنیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان بوشهر، دکتر تشکریان، مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندان‌های کشور و هیئت همراه و با دکتر رئیسی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر دیدار و گفت‌وگو نمودند.
گفتنی است در این دیدار حمیدرضا حیدری مدیرکل زندان‌های استان، محمود حسینی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، دکتر خواجه ئیان معاون بهداشتی دانشگاه، دکتر اقبالی معاون درمانی دانشگاه، علی جلالی و مجتبی پیرمحمدی کارشناسان اداره کل بهداشت و درمان سازمان و دکتر نکونام رییس بهداشت و درمان اداره کل نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مدیر.بهداشت.درمان     سازمان.زندان‌های.کشور     دکتر.مهرزاد.تشکریان     دکتر.رئیسی        

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >