نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت در شهرستان عسلویه برگزار شد

25 خرداد 1395
نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت در شهرستان عسلویه باهدف تداوم فعالیت‌های اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در راستای سیاست‌های کلی جمعیت و ترویج ازدواج سالم، شاد و پایدار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، این نمایشگاه با حضور فرماندار، امام‌جمعه، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، بخشدار و کارکنان شبکه و مرکز بهداشت و درمانی این شهرستان افتتاح شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در مراسم افتتاح این نمایشگاه به مناسبت سالروز ابلاغ سیاست‌های کلی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری مدظله‌العالی عنوان کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه تداوم فعالیت‌های اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در راستای سیاست‌های کلی جمعیت و ترویج ازدواج سالم، شاد و پایدار است.
جاسم زارعی افزود: گروه هدف این نمایشگاه را اقشار مختلف مردم به‌ویژه جوانان و زوجین جوان تشکیل می‌دهند.
مسئول واحد بهداشت خانواده نیز گفت: ارتقای پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت با افزایش نرخ باروری به بیش از سطح جانشینی، اطلاع‌رسانی در زمینه ترویج فرزند آوری و پیامدهای تک‌فرزندی، رفع موانع ازدواج، تسهیل و تشکیل خانواده، اجتناب از فاصله سنی طولانی بین تولد فرزندان و اقدام جهت فرزند آوری در اولین سال پس از ازدواج از دیگر اهداف برگزاری این کارگاه است.
زهرا یزدانی تصریح کرد: در این نمایشگاه بسته‌های آموزشی حاوی 10 جلد کتاب و کتابچه با موضوعات ازدواج و آمادگی برای ازدواج، راهنمای ازدواج شاد و پایدار به‌ویژه زوجین جوان، تندرستی خانواده، باروری و فرزند آوری، زایمان و مراقبت‌های پس‌ازآن، فرزند پروری، مدیریت منابع خانواده، مدیریت استرس و بحران، ناسازگاری و مدیریت آن ارائه‌شده است.
کارشناس مسئول برنامه سلامت جمعیت و باروری سالم شبکه بهداشت و درمان عسلویه اضافه کرد: این نمایشگاه از تاریخ 24/3/95 به مدت یک هفته از ساعت 8 صبح الی 6 عصر ادامه دارد که علاقه‌مندان می‌توانند از این نمایشگاه در ساعات ذکرشده در مرکز بهداشتی و درمانی عسلویه بازدید کنند و بسته‌های آموزشی را به‌صورت رایگان دریافت نمایند.
انتهای پیام/ ا.پ 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نمایشگاه     پویایی.بالندگی     جاسم.زارعی     زهرا.یزدانی     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   25 خرداد 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >