مفدا متولد شد

10 امرداد 1395
صبح سه‌شنبه پنجم مردادماه سال 1395 هجری شمسی مصادف با 26 ژولای 2016 میلادی با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از معاونان و مسئولان ارشد این وزارتخانه، از 64 وب‌سایت خبری فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور با عنوان «مفدا» رونمایی شد.

این وب‌سایت‌های خبری بر بستر پایدار و ایمن جاوا طراحی‌شده‌اند و برای اولین بار در وزارت بهداشت، «اتوماسیون جامع گردش خبر» جهت چرخش سریع و ایمن اخبار بین این وب‌سایت‌ها طراحی و تولیدشده است.
حجم بسیار وسیع اخبار فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی و دانشجویی حادث‌شده در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، این ضرورت را ایجاب کرد که روابط عمومی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت برای مبادله و انتشار سریع اخبار فعالیت‌ها و رخ‌دادهای دانشگاهی در وب‌سایت خبری این معاونت، به سمت تولید و راه‌اندازی «اتوماسیون جامع گردش خبر» پیش رود.
دانشجویان، اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و کلیه مخاطبان وب‌سایت خبری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، زین پس می‌توانند برای مشاهده اخبار و فعالیت‌ها و رخ‌دادهای متنوع فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به وب‌سایت جدید معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بانام «مفدا» با نشانی www.mefda.irمراجعه کنند.
 
انتهای پیام/ س.ر 2050
 
 
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید

کلمات کلیدی:
مفدا     وزارت.بهداشت     دکتر.حسن.هاشمی        

تاریخ بروز رسانی:   10 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >