توده 20 سانتی‌متری از شکم بیماری در کنگان بوشهر خارج شد/ از اعتمادی که به پزشکان بیمارستان امام خمینی کنگان کردم بسیار راضی هستم

1 شهريور 1395
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان استان بوشهر گفت: تیم پزشکی این بیمارستان موفق به خارج کردن توده‌ای به ابعاد 20 سانتی‌متر از شکم یک بیمار شدند.

دکتر حسن حیدری افزود: به‌تازگی زن 45 ساله که ماه‌ها از درد در ناحیه شکم رنج می‌برد به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان مراجعه کرد که پس از انجام معاینه‌ها و آزمایش‌های لازم توسط متخصصان این بیمارستان، وجود توده حجیمی در شکم این بیمار مشخص شد.
وی ادامه داد: تیم پزشکی این بیمارستان شامل دکتر حمید پوروالی متخصص جراح عمومی، دکتر حامد شفیعی متخصص بیهوشی و سرکار خانم نیک‌فرجام متخصص زنان و زایمان در یک عمل جراحی این توده بزرگ به ابعاد 20 در 20 سانتی‌متر را با موفقیت از شکم این زن خارج کردن کردند.
دکتر حیدری اظهار داشت: هم‌اکنون این بیمار باحال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شده و در سلامتی کامل بسر می‌برد.
متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در خصوص جراحی موفقیت‌آمیز خانم ۴۵ ساله دچار توده‌ی شکمی داخل لگن در این بیمارستان گفت: توده شکمی ۲۰ در ۲۰ سانتی‌متر خانمی حدوداً 45 ساله از داخل حفره‌ی شکمی و لگن وی، طی عمل جراحی حدوداً دوساعته به‌صورت کامل خارج و به شرح فتولوژی ارسال‌شده است.
دکتر حمید پوروالی افزود: خوشبختانه بیمار پس از چند روز بستری در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، با شرایط رضایت‌بخش از بیمارستان ترخیص شد و از این بابت که توانستیم جراحی موفقیت‌آمیزی انجام دهیم و مشکل این بیمار را که مدت‌ها از آن رنج می‌برد را رفع کنیم خیلی خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم.
از اعتمادی که به پزشکان بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان کردم بسیار راضی هستم
سکینه توزی بیمار جراحی‌شده در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در خصوص عمل جراحی خود گفت: پس از ماه‌ها تحمل درد در ناحیه شکم، سرانجام به مراکز درمانی بوشهر و جهرم مراجعه کردم ولی آنها بامطالعه پرونده من، پیشنهاد مراجعه به بیمارستان‌های مجهز به امکانات پیشرفته و متخصص باتجربه در شهرهای بزرگ‌تر را دادند.
این بیمار ادامه داد: با پیشنهاد یکی از آشنایان به بیمارستان کنگان مراجعه کردم و درحالی‌که من در بنک (یکی از شهرهای شهرستان کنگان) زندگی می‌کنم، هیچ اطلاعی از وجود این دکتر در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نداشتم.
توزی افزود: بعد از مراجعه به دکتر پوروالی متخصص جراح عمومی بیمارستان کنگان، با انجام معاینه‌‌های اولیه و سونوگرافی بستری شدم و باوجوداینکه نسبت به بیماری خود ترس بسیار شدیدی داشتم و می‌دانستم عمل سختی در پیش دارم اما با صحبت‌های بسیار مؤثر پزشک معالج به لحاظ روانی و روحی، به وی اعتماد کرده و اجازه عمل را دادم.
این بیمار تأکید کرد: خدا را شکر در حال حاضر شرایطم بسیار خوب است و از اعتمادی که به پزشکانم و بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان انجام داده‌ام، راضی هستم.
بهترین متخصص‌ها در بیمارستان کنگان وجود دارد
سکینه توزی افزود: بهترین متخصص‌ها و امکانات مطلوب را برای بیمارستان کنگان وجود دارد و بنده به‌نوبه خود از رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان و مسئولینی درمانی استان بوشهر به دلیل مهیاکردن این امکانات کمال تشکر را دارم.
باوجود بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان مردم منطقه دیگر برای درمان نیاز به رفتن به شهرهای دیگر ندارند
وی خاطرنشان کرد: باوجود بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان مردم منطقه دیگر برای درمان نیاز به رفتن به شهرهای دیگر ندارند و بنده از پرستاران آن بخشی که در آن بستری بودم نیز به خاطر حسن اخلاقشان تشکر می‌کنم و تا آخر عمر دعاگوی همه این عزیزان هستم.

انتهای پیام/ م.ص 4020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
توده     دکتر.حسن.حیدری     دکتر.حمید.پوروالی     دکتر.حامد.شفیعی     دکتر.نیک‌فرجام     بیمارستان.امام‌خمینی(ره).کنگان    
   

تاریخ بروز رسانی:   1 شهريور 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >