رییس شبکه بهداشت و درمان کنگان:
بهورزان سربازان خط مقدم جبهه سلامت هستند

15 شهريور 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان کنگان گفت: بهورزان سربازان خط مقدم جبهه سلامت جهت ارایه خدمات بهداشتی، درمانی به مردم جامعه هستند.

محمد بازیاری در مراسم تقدیر از بهورزان شهرستان کنگان افزود: بهورزان سربازان خط مقدم جبهه سلامت جهت ارایه خدمات بهداشتی، درمانی به مردم جامعه هستند و حجم گسترده‌ای از خدمات را بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی انجام می‌دهند که این خدمات بهورزان قابل‌ستایش و ستودنی می‌باشد.
وی تصریح کرد: بهورزان بايد مسایل اجتماعي را بشناسند و با پويايي و استمرار ازلحاظ علمي جايگاه خود را ارتقا داده و نقش‌آفرینی آنان در عرصه سلامت بايد از گذشته بارزتر و توان علمي آن‌ها نيز همواره بايد افزايش يابد.
به مناسبت فرارسیدن روز بهورز و در جهت تقدیر و تشکر بهورزان و این سربازان خط مقدم جبهه سلامت مراسم جشنی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان کنگان برگزار و از آنان تقدیر شد.
گفتنی است این مراسم به همت مسئول مرکز آموزش بهورزی شهرستان کنگان و با حضور معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری، بخشدار مرکزی، سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره)، مسئولین سایر ادارات شهرستان و پرسنل شبکه بهداشت و درمان کنگان برگزار و از بهورزان نمونه تجليل شد.
انتهای پیام / م.س 3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
روز.بهورز     محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت‌درمان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   15 شهريور 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >