بخش اورژانس جنوب کشور در بیمارستان کنگان با حضور وزیر بهداشت و درمان افتتاح می‌شود

5 آبان 1395
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: بزرگترین و کامل‌ترین بخش اورژانس جنوب کشور در بیمارستان کنگان با حضور وزیر بهداشت و درمان افتتاح می‌شود.

دکتر حسن حیدری افزود: اورژانس جدید بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در مساحتی حدود 4 هزار متر و اعتباری حدود یکصد و 40 میلیارد ریال از محل اعتبارات مقام معظم رهبری به این شهرستان و به‌عنوان بزرگترین و کامل‌ترین بخش اورژانس جنوب کشور آماده راه‌اندازی می‌باشد و در سفر وزیر بهداشت و درمان به استان بوشهر، افتتاح خواهد شد.
گفتنی است به‌منظور بررسی فرایند ارتقای اورژانس‌های بیمارستانی و بررسی زیرساخت‌های اتاق هدایت بحران بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، کارشناس اداره اورژانس بیمارستانی، کارشناس واحد EOC و‌ کارشناس کنترل کیفیت مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان از این بیمارستان بازدید کردند.
در این بازدید که با همراهی دکتر حسن حیدری رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، مسئول حراست صورت گرفت از بخش‌های مختلف اورژانس جدید این بیمارستان بازدید به عمل آمد.
گفتنی است بخشی از کار نظارت بر اورژانس‌های بیمارستانی دانشگاه‌ها از اواخر سال ۹۳ به زیرمجموعه مراکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی انتقال‌یافته است.


انتهای پیام/ م.ص 40


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     اورژانس     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام‌خمینی.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   5 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر



ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >