اهالی روستای قلعه چاهکوتاه ویزیت رایگان شدند

5 آبان 1395
به مناسبت ماه محرم طرح ویزیت رایگان در روستای قلعه چاهکوتاه از طرف مرکز خدمات جامع سلامت چاهکوتاه و همکاری بسیج جامعه پزشکی شهرستان بوشهر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت گام مؤثری در دسترسی و ایجاد عدالت در سلامت برای مردم می‌باشد تا بتواند موجب ایجاد رضایت و آرامش و آسایش مردم جامعه شود.
مهندس حمید حبیبی نیا افزود: امروز دستاوردهای کشور در علم پزشکی و رسیدن به خودکفایی در برخی از بخش‌های درمانی، مدیون تلاش‌های شبانه‌روزی و صادقانه پزشکان متعهد ایران اسلامی است و به همین منظور اقدام به برگزاری طرح ویزیت رایگان اهالی روستای قلعه چاهکوتاه شد.
وی اظهار داشت: یکی از شاخص‌های توسعه کشور ارتقای نظام سلامت است که در این راستا به مناسبت ماه محرم مرکز بهداشت شهرستان بوشهر با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی، تلاش می‌کند تا با اجرای طرح‌های مختلف زمینه بهداشت و درمان افراد نیازمند در مناطق محروم استان را فراهم آورد.
مهندس حمید حبیبی نیا خاطرنشان کرد: تیم پزشکی با اعزام به روستای قلعه چاهکوتاه تعداد 36 بیمار از ساکنین این منطقه را ویزیت و برخی از افراد را به متخصصین سطح استان ارجاع دادند.
انتهای پیام/ ز.ر- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
ویزیت.رایگان     چاهکوتاه     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   5 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >