کارشناس مسئول بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان گناوه:
فرزند پروری یک مهارت است، والدین این مهم را مد نظر قرار دهند

23 آبان 1395
کارشناس مسئول بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: فرزند پروری و تربیت فرزندان یک مهارت و فن است که همه خانواده ها باید این مهم را مد نظر قرار دهند.

خاتون بابا حسنی در گفت و گو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در ادامه اجرای طرح تحول نظام سلامت، گسترش و توجه به فعالیت‌های روانشناختی در مراکز خدمات سلامت جامع و اعلام آمادگی برای غربالگری مردم شریف شهرستان، آموزش والدین در زمینه ارتباط مناسب و کارآمد با فرزندان خود در دستور کار این شبکه قرار گرفته است.
وی در ادامه عنوان کرد: کلاس‌های فرزند پروری به صورت کاملا برنامه ریزی شده در همه مراکز شهری و روستایی برای خانواده‌های تشکیل می‌شود.
کارشناس بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه  در رابطه نحوه تشکیل کلاس‌ها افزود:  این کلاس‌ها روزهای یکشنبه در بخش ریگ، سه شنبه‌ها در سالن‌های شبکه بهداشت، چهارشنبه‌ها در مرکز خدمات سلامت جامع امام علی نقی(ع) و روزهای شنبه و پنج شنبه در مراکز روستائی برگزار می‌گردد.
بابا حسنی با اشاره به اینکه تا کنون 9 جلسه از این کلاس ها برگزار شده است گفت: این کلاس‌ها به صورت دوره‌ای یعنی هر دوره 6 جلسه دو ساعته است که یک دوره کامل برای هر مادر معادل 12 ساعت آموزش در یک ماه در نظر گرفته شده است.
کارشناس بهداشت روان شبکه بهداشت گناوه افزود: تاکنون 45 مادر در 9 جلسه آموزش دیده‌اند و این شبکه در نظر دارد تا پایان سال 95 حدود 20 درصد از والدین دارای فرزند یک تا 9 ساله را در این رابطه آموزش دهد.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
فرزندپروری     خاتون.باباحسنی     شبکه.بهداشت‌درمان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   23 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >