تیم کارشناسی وزارت بهداشت از مراکز خدمات جامع سلامت گناوه بازدید کرد

13 دی 1395
تیم کارشناسی وزارت بهداشت و درمان از مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان گناوه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در حاشیه این بازدیدها گفت: این بازدید در راستای پایش و ارزیابی از مراکز و پایگاه‌های سلامت گناوه توسط کارشناسان وزارت بهداشت و درمان انجام شد.
دکتر علی زکی زاده افزود: کارشناسان وزارت بهداشت و درمان در راستای طرح PHC شهری (طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت) از مراکز بهداشتی درمانی بخش ریگ، مرکز سلامت جامعه سیدالشهدا (علیه‌السلام) شهرستان گناوه، مرکز آموزش بهورزی، کلینیک سلامت دهان و دندان و کلینیک سیار دندانپزشکی بازدیدی به عمل آوردند.
مهندس قلعه‌ای کارشناس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت نیز از روند کار مراقبین سلامت در مراکز جامع خدمات سلامت و نحوه ارائه خدمات به مردم، ابراز خرسندی کرد و گفت: شهرستان گناوه در این طرح ازنظر کمی و کیفی و مدیریتی در رتبه بسیار خوبی قرار دارد.
دکتر حسین پور مدیر گروه گسترش شبکه دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز ضمن بازدید از عملکرد کارشناسان بهداشت روان، تغذیه و همچنین نحوه ارائه خدمت به مردم در این حوزه‌ها ابراز رضایت کرد.
در این بازدید دکتر اعرابی معاونت بهداشتی دانشگاه مازندران، خانم دکتر حسین پور مدیر گروه گسترش شبکه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، مهندس قلعه‌ای به همراه دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و تیم همراه حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.ن 3080
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     وزارت.بهداشت     مرکز.جامع.سلامت     دکتر.علی.زکی‌زاده     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   13 دی 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >