رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر توسعه‌یافته است

6 بهمن 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در چند سال اخیر با اقدامات صورت گرفته خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر توسعه پیداکرده است.

دکتر علیرضا رئیسی علیرضا در نشست با فرماندار شهرستان دشتی اظهار داشت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت کارهای خوبی در بخش بهداشت و درمان در سطح استان و شهرستان دشتی شاهد هستیم.
وی افزود: درگذشته بیمارستان زینبیه خورموج تنها شش متخصص داشت و این رقم به ۱۵ متخصص افزایش پیداکرده است.
دکتر رئیسی از توسعه اورژانس به متراژ هزار مترمربع خبر داد و گفت: در بیمارستان زینبیه رادیولوژی دیجیتال نصب‌شده و تا پایان هفته نیز سی‌تی‌اسکن وارد شهرستان می‌شود.
وی از حمایت‌های بی‌دریغ فرماندار شهرستان تقدیر و تشکر کرد و یادآور شد: با پیگیری‌های صورت گرفته و تلاش‌های مجدانه نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی بیمارستان زینبیه خورموج به‌عنوان معین نفت معرفی شد که نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت این بیمارستان دارد.
دکتر رئیسی بابیان اینکه از بخش خصوصی و خیرین حمایت می‌کنیم، اضافه کرد: دولت به‌تنهایی نمی‌تواند نیازهای درمان را تأمین می‌کند که می‌طلبد خیرین نیز در این عرصه ورود کنند و یاری‌رسان ما باشند.
وی به اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اشاره کرد و گفت: احداث پانسیون در مراکز و شهرستان‌ها از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی است که بیشتر مراکز تعمیر و تجهیز شده‌اند و نیاز مبرم به احداث پانسیون دارند.
دکتر رئیسی از طلب ۱۱۰ میلیارد تومانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بیمه‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: درصورتی‌که پانسیون در بادوله احداث شود هر چه زودتر مرکز بهداشتی در این شهر راه‌اندازی خواهد شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     فرماندار.دشتی     دکتر.علیرضا.رئیسی        

تاریخ بروز رسانی:   6 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >