معاون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مدیر برتر کشوری شد

17 ارديبهشت 1396
دکتر ایرج بیژنی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حوزه پایش نظام مدیریت عملکرد، در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور موفق به کسب رتبه برتر شد.

در آغاز دولت تدبیر و امید تاکنون یا شاید در چند دهه‌ی اخیر، طرح تحول نظام سلامت نقطه عطف خدمات دولت‌ها محسوب می‌شود که با تلاش فراوان دولت در راستای کمک به اقشار آسیب‌پذیر و اجرای عدالت در نظام خدمات سلامت اجراشده است.
با اجرای این طرح امروز شاهد رفاه و آسایش کسانی هستیم که علاوه بر درد و رنج بیماری و سختی‌های جسمی ناشی از آن، باید به علت عدم بضاعت مالی، فشارهای روحی را نیز تحمل می‌کردند.
در این میان و پس از صدور دستورالعمل ابلاغی دولت، متولیان سلامت در همه استان‌ها تلاش فراوانی را در جهت اجرای این ابلاغیه به کار گرفتند که دراین‌بین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در همه عرصه‌ها اعم از اجرایی و عملیاتی تا طراحی سازوکارها و فرایندهای مربوطه پیشتاز و پیش‌قدم بود.
سعی و تلاش فراوان در جذب اعتبارات از محل‌های ملی و استانی و ایجاد زیرساخت‌ها و تسهیلات لازم در راستای توسعه فیزیکی و تجهیزاتی در مباحث بهداشتی و درمانی از کارکردهای مؤثر رییس دانشگاه و مدیران ارشد حوزه سلامت استان می‌باشد.
گفتنی است  دکتر ایرج بیژنی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حوزه پایش نظام مدیریت عملکرد، در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور موفق به کسب رتبه برتر مدیریت و دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره از سوی وزیر بهداشت گردیده است.
انتهای پیام/ م.غ 1023
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معاون.توسعه     مدیریت.منابع‌انسانی     دکتر.بیژنی     پایش.عملکرد     رتبه.برتر    

تاریخ بروز رسانی:   17 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >