معاون عمرانی فرماندار بوشهر:
رفع معضلات سایت دفن پسماند شهر بوشهر نیازمند همکاری تمام دستگاه‌ها است

27 تير 1396
معاون عمرانی فرماندار بوشهر گفت: همکاری تمام دستگاه‌ها برای رفع معضلات سایت دفن پسماند شهر بوشهر ضروری است.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مریم قربانی در حاشیه بازدید از محل سایت دفن پسماندهای شهر بوشهر افزود: رفع معضلات سایت دفن پسماندهای شهر بوشهر نیازمند همکاری و مساعدت تمام دستگاه‌های ناظر مانند محیط‌زیست و مرکز بهداشت است.
ضرورت استفاده از روش‌های مکانیزه بازیافت
معاون عمرانی فرماندار بوشهر افزود: ضرورت استفاده از روش‌های مکانیزه بازیافت باعث کاهش مخاطرات بهداشتی بازیافت سنتی می‌گردد.
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز در این بازدید گفت: ارتقای وضعیت دفن پسماندهای عفونی و پزشکی و محصور نمودن منطقه دفن پسماندهای عفونی و حفر ترانشه های با عمق 2 متر و پوشاندن با آهک به ارتفاع نیم متر ضروری است و بایستی منطقه با خاک‌پوششی پوشانده شود تا هیچ جانداری به پسماندهای عفونی دسترسی پیدا نکند.
با توجه به اهمیت دفع بهداشتی پسماندها به‌منظور جلوگیری از مخاطرات بهداشتی و زیست‌محیطی و رعایت جنبه‌های زیبایی‌شناختی و همچنین بررسی روند دفع پسماندهای شهری و پسماندهای عفونی و پزشکی، معاون عمرانی فرماندار شهرستان بوشهر به‌اتفاق نمایندگان محیط‌زیست استان، معاونت بهداشتی دانشگاه، مرکز بهداشت شهرستان از محل سایت دفن پسماندهای شهر بوشهر بازدید کردند.


انتهای پیام/ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پسماند     معاون.فرماندار     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   27 تير 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >