سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان:
پایه داده‌های آماری شبکه بهداشت و درمان در خانه‌های بهداشت گذاشته می‌شود

7 امرداد 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: زیربنای تمامی حرکت‌ها و هدف‌گذاری‌هایی که در سازمان انجام می‌شود، آمار و اطلاعاتی است که در خانه‌های بهداشت جمع‌آوری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، مهندس ایرج زنده بودی در نشست کمیته آماری شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان افزود: آمار مهم‌ترین ابزار ارزیابی عملکرد گذشته، حال و تعیین مسیر آینده و یکی از عوامل مهم مدیریت موفق در هر سازمانی محسوب می‌شود و از ارزش آن روزبه‌روز بیشتر می‌شود.
وی تصریح کرد: زیربنای تمامی حرکت‌ها و هدف‌گذاری‌هایی که در سازمان انجام می‌شود، آمار و اطلاعاتی است که از محیطی‌ترین بخش‌های شبکه جمع‌آوری می‌شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تأکید کرد: مدیران حوزه بهداشت، با توجه به اطلاعات و آمار ارسال‌شده از طرف بهورزان خانه‌های بهداشت، به نقاط ضعف و قوت سازمان خود پی می‌برند و با برنامه‌ریزی و به‌کارگیری صحیح امکانات، برای آن‌ها چاره‌اندیشی می‌کنند.
مهندس ایرج زنده بودی خاطرنشان کرد: اهدافی همچون کاهش مرگ میر نوزادان، مادران باردار و کودکان، کاهش بار بیماری‌ها و انجام مداخله‌های مناسب و به هنگام، در گرو اشراف اطلاعاتی و آماری کارکنان سلامت بر منطقه تحت پوشش خود می‌باشد.
انتهای پیام/ح.د 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     کمیته.آماری     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   7 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >