رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان:
رضایتمندی مردم از نتایج اجرای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان است

10 امرداد 1396
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: رضایتمندی و جلب اعتماد مردم از نتایج اجرای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان است.

دکتر حسن حیدری افزود: بدون شک طرح تحول سلامت را می‌توان به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین طرح‌های وزارت بهداشت و درمان پس از انقلاب نامید.
و بابیان اینکه تأکید مهم این طرح بر کاهش پرداختی از جیب مردم و ارائه خدمات مطلوب در حوزه سلامت است تصریح کرد: همزمان با شروع طرح تحول نظام سلامت از اردیبهشت 1393 توسط وزارت بهداشت و درمان، پرداختی‌های مردم با دفترچه بیمه (در بیمارستان کنگان) به زیر 7 درصد رسید.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: نگاه ویژه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به بیمارستان امام خمینی (ره)، این مرکز درمانی را به قطب درمانی جنوب استان بوشهر تبدیل کرد.
وی افزود: نتیجه اجرای طرح تحول نظام سلامت و توسعه زیرساخت‌هایی درمانی که در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان رخ داد را می‌توان در جلب اعتماد مردم و افزایش بار مراجعین به این مرکز درمانی مشاهده کرد به‌طوری‌که آمار و ارقام نیز مؤید همین موضوع است.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: با اجرای طرح تحول در بیمارستان کنگان، شاهد افزایش ملموس مراجعین هستیم به‌گونه‌ای که آمار کل مراجعین در سال 92 حدود 645 هزار نفر، در سال 93 حدود 710 هزار نفر، در سال 94 حدود 990 هزار نفر و در سال 95 حدود یک‌میلیون و 165 هزار نفر بوده است.
دکتر حیدری خاطرنشان کرد: می‌توان اینگونه نتیجه گرفت که از زمان آغاز طرح تحول نظام سلامت در سال 93، مردم اعتماد بیشتری به بیمارستان کنگان کرده‌اند و رضایتمندی آنان را می‌توان در افزایش حضور مراجعین به این مرکز درمانی و استفاده از خدمات مختلف درمانی آن مشاهده کرد.
انتهای پیام/ م.ص 4020
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
طرح.تحویل.سلامت     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام‌خمینی     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   10 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >