ویزیت بیش از 3 هزار نفر در درمانگاه تخصصی بیمارستان امام هادی (ع) دیّر

21 امرداد 1396
رییس بیمارستان امام هادی (ع) دیّر گفت: از ابتدای راه‌اندازی بیمارستان امام هادی (ع) دیّر بیش از سه هزار نفر به درمانگاه تخصصی این بیمارستان مراجعه و ویزیت شده‌اند.

حسین هوشمند اظهار داشت: ارائه خدمات با بهترین کیفیت در حوزه سلامت مورد تاکید دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد و سعی داریم در بیمارستان امام هادی (ع) دیّر باکیفیت‌ترین خدمات را در این حوزه ارایه کنیم.
وی با اشاره به بهره‌برداری گام به گام بخش‌های مختلف بیمارستانی گفت: با راه اندازی درمانگاه تخصصی بیمارستان امام هادی (ع) و حضور پزشکان متخصص در این درمانگاه، طی دو ماه گذشته به بیش از سه هزار نفر خدمات تخصصی ارایه شده است.
وی تصریح کرد: درمانگاه تخصصی بیمارستان در دو نوبت صبح وعصر و با ارایه خدمات تخصصی قلب، داخلی، گوش وحلق بینی، جراحی، اطفال، زنان و زایمان، اعصاب و روان و پزشک عمومی فعال است.
رییس بیمارستان امام هادی (ع) دیّر با تاکید بر استمرار و افزایش بسته‌های خدمتی در سال جاری گفت: با جذب پزشکان متخصص در آبان ماه گام بعدی بهره‌برداری از بخش‌های مختلف درمانی آغاز می‌شود و خدمات دیگری از جمله جراحی و فعالیت بخش اتاق عمل نیز شروع می‌شود.
هوشمند با تقدیر از همکاری مردم با مجموعه بیمارستان امام هادی (ع) دیّر گفت: بی‌شک با توجه به مدت زمان شروع به کار بیمارستان، برخی از مشکلات، کاستی‌ها و کمبودهایی در زمینه ارایه خدمات درمانی مشاهده می‌شود که طی چند ماه با جذب پزشکان متخصص و تامین تجهیزات مورد نیاز برطرف می‌شود.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
ویزیت     دکتر.حسین.هوشمند     بیمارستان.امام‌هادی(ع)     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   21 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >