پیام تبریک معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت بزرگداشت روز بهورز

12 شهريور 1396
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پیامی روز بهورز را به جامعه بهورزان تبریک گفت.

دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان در بخشی از این پیام آورده است: کاهش‌ چشمگیر مرگ‌ومیر مادران‌ و کودکان‌ و کنترل بسیاری از بیماری‌های واگیر نمونه‌هایی از دستاوردهای ارزشمند نظام سلامت در کشور هستند که بخش بزرگی از این موفقیت مرهون ‌زحمات‌ و تلاش‌های این بهورزان عزیز است.
متن کامل پیام معاون بهداشتی دانشگاه به شرح زیر است:
همت و کوشش بهورزان‌، این تلاشگران عرصه سلامت و بهداشت در دورافتاده‌ترین ‌روستاهای‌ استان موجب‌ ‌شده خدمات‌ بهداشتی‌ لازم‌ به‌ روستاییان ‌ارایه‌ گردد و از اشاعه ‌بیماری‌ در جامعه‌ جلوگیری‌ شود. کاهش‌ چشمگیر مرگ‌ومیر مادران‌ و کودکان‌ و کنترل بسیاری از بیماری‌های واگیر نمونه‌هایی از دستاوردهای ارزشمند نظام سلامت در کشور هستند که بخش بزرگی از این موفقیت مرهون ‌زحمات‌ و تلاش‌های این عزیزان است.
اطمینان کامل دارم تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسئولیت‌های قانونی، پیشرفت نظام سلامت و اعتلای کشور به کار گرفته و وجدان کاری، صداقت و خدمت را سرلوحه گفتار و کردار خود قرار داده و در همه حال تلاش خود را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار می‌بندید و همواره سلامتی و نشاط را در محیط ترویج می‌نمایید.
بر خود واجب می‌دانم زحمات و تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و اثرگذار شما بزرگان را ارج نهاده و وجودتان را مایه افتخار و مباهات کشور عزیزمان می‌دانم، با تلاش جهادگرانی همچون شما، ایران اسلامی برای همیشه سربلند و پیروز و در تمامی عرصه‌ها، باقی و برقرار خواهد ماند.
در تقویم سلامت روز 12 شهریور به نام روز بهورز نام‌گذاری شده است تا فرصتی برای تقدیر از زحمات این قشر شایسته و پرتلاش باشد.
تجلیل از بهورزان نمونه
همچنین در مراسمی به مناسبت روز ملی بهورز از زهرا عبدی نژاد، اسماعیل پناهی به‌عنوان بهورز نمونه کشوری در بخش خانه بهداشت و عباس قاسمی به‌عنوان مراقب سلامت ناظر و زهرا هدایت به‌عنوان مربی پرستاری تجلیل شد.
رضا دوست نظام، نسرین هلیله، زهرا عبدی نژاد، رضا کبیری، نرگس‌خوش‌نیت، محمدجعفر جعفری، زهره ترابی، ابوالحسن احمدی، شهلا غلامیان، حسین مهدویان، صغری غلامی، محمد بهروز، فاطمه پروین، محمد احمد پور، منیره هرمی، محدثه آتش پوش، خاتون شریفی، اسماعیل پناهی، مدینه شهمرادی نیز به‌عنوان بهورز نمونه شهرستان‌ها موردتقدیر قرار گرفتند.
زهرا انصاری، عباس قاسمی، سیما افراشته، قاسم گودرزی، راضیه احمدزاده، خدیجه ترک‌زاده، امینه اعتماد، فرزانه حیدری، خدیجه رضوانی نیز به‌عنوان کاردان ناظر بر خانه بهداشت (مراقب سلامت ناظر) نمونه شهرستان، معرفی شدند.
همچنین در بخش مدیر مرکز آموزش بهورزی نیز محسن دهقانی، طیبه سپهری، فاطمه رضوی؛ شهلا فرهودی، سیما عباسی، رحیمه مؤمنی، فریده فیاضیة مرضیه صالحی، هادی صادق، امیر بحرینی زاده موردتقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام/ م.ب 2020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.بهورز     معاون.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان        

تاریخ بروز رسانی:   12 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >