معاون سیاسی فرماندار شهرستان کنگان:
بنیانگذاران سلامت اجتماعی جامعه بهورزان هستند

13 شهريور 1396
معاون سیاسی فرماندار شهرستان کنگان در آیین تجلیل از بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: بهورزان به عنوان بنیانگذاران سلامت اجتماعی جامعه تضمین‌گر سلامتی مردم در اولین سطح ارایه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی به مردم هستند.

احمد خاک‌نژاد افزود: اگر در جامعه‌ای سلامت جسمی وجود نداشته باشد هرگز نباید از آن جامعه انتظار سلامت روحی و اجتماعی داشت.
وی با اشاره به اهمیت و جایگاه تاثیر گذار بهورزان گفت: بهورزان عهده‌دار بار سنگینی در نظام سلامت هستند و در دستیابی و تحقق شاخص‌های بهداشتی درمانی نقش بسزایی دارند.
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با تبریک روز  بهورز و تقدیر از زحمات آنان گفت: بی‌تردید بهورزان به‌عنوان سنگرداران خط اول ارائه خدمات بهداشتی درمانی در دستیابی به دستاوردهای بهداشتی در گذشته و حال نقش بسیار مهمی داشته و دارند.
دکتر محمد مهدی خواجه ئیان در حاشیه مراسم تجلیل از بهورزان شبکه بهداشت کنگان تاکید کرد: نتیجه اهمیت تلاش و نقش همه عزیزان بهورز شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان الکترونیکی شدن پرونده‌های سلامت این شهرستان است.
بیشترین بار مسئولیت نظام سلامت بر دوش بهورزان است
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز گفت: یکی از ارکان موفقیت نظام سلامت کشور بهورزان هستند چرا که بیشترین بار مسئولیت نظام سلامت بر دوش بهورزان است.
مهندس بازیاری اظهارداشت: بی شک یکی از مهمترین و اصلی ترین عوامل موفقیت نظام سلامت، توجه به نظام شبکه‌ای است که در آن خانه بهداشت به عنوان اولین و اصلی ترین سطح ارائه خدمات بهداشتی برای پیشگیری است.
وی خاطر نشان کرد: بهورز از میان مردم انتخاب می‌شود تا با فراگیری مطالب بهداشتی به آنان خدمت ‌کند از این رو نزد مردم از جایگاه پر اهمیتی برخوردار است.
گفتنی است مراسم تجلیل از بهورزان شهرستان کنگان با حضور معاون سیاسی فرماندار کنگان، معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه، رییس شبکه بهداشت و درمان، بخشدار و معاونین اداری و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان برگزارشد و از زحمات کلیه بهورزان و پزشکان مراکزجامع سلامت تحت پوشش شبکه بهداشت شهرستان کنگان با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود تجلیل شد.
انتهای پیام م.س/3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.بهورز     معاون.فرماندار     احمد.خاک‌نژاد     معاون.فنی     معاونت.بهداشت    
دکتر.محمدمهدی.خواجه‌ئیان     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   13 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >