همایش ازدواج سالم و تفاوت‌های زن و مرد در شهرستان گناوه برگزار شد

15 شهريور 1396
همایش ازدواج سالم و تفاوت‌های زن و مرد به مناسبت هفته ازدواج با حضور خانواده‌های گناوه‌ای در شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، معاون شبکه بهداشت و درمان گناوه در این همایش عنوان داشت: این همایش با عنوان ازدواج سالم و تفاوت‌های زن و مرد و باهدف کسب آگاهی‌های لازم برای ازدواج سالم برگزار شد.
 مهندس علیرضا یوسفی آموزش و مشاوره قبل از ازدواج را امری ضروری دانست و بیان کرد: آموزش و آگاهی به جوانان کمک می‌کند تا آمادگی‌های لازم برای زندگی مشترک را کسب کنند.
وی افزود: آموزش‌های لازم قبل از ازدواج در انتخاب همسر سبب گرفتن تصمیمات درست در زندگی شده و باعث می‌شود تا فرد از مهارت‌های کافی برای زندگی بهره‌مند شود.
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز در خصوص ازدواج سالم، شناخت تفاوت‌های زن و مرد و همچنین داشتن یک زندگی موفق باوجود تفاوت‌های بین زوجین توضیحات کاملی را بیان کرد.
ام‌البنین قاسمی عنوان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از ازدواج‌ها به دلیل دستپاچگی و عجله کردن در تصمیم‌گیری، درنهایت به شکست منتهی می‌شود، افراد بایستی در تصمیم خود برای قبول یک ازدواج عجله نداشته باشند.
گفتنی است با برگزاری مسابقه و اهدای جایزه به برندگان، همایش به پایان رسید.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
همایش     ازدواج.سالم     مهندس.علیرضا.یوسفی     ام‌البنین.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   15 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >