پرسنل فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ شهرستان عسلویه تجلیل شدند/ گزارش تصویری

27 شهريور 1396
در آیینی به مناسبت روز اورژانس، پرسنل فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ شهرستان عسلویه تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار عسلویه با حضور در محل پایگاه‌های اورژانس شهری و جاده‌ای شهرستان از پرسنل تجلیل و تقدیر کرد.
علی رحمانی معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار عسلویه در این آیین اظهار داشت: اورژانس دارای مسئولیت و وظایف بسیار مهم و حساسی است و شاهد خدمات‌دهی بسیار خوبی از سوی اورژانس در نقاط مختلف شهرستان هستیم.
سرپرست شبکه بهداشت شهرستان عسلویه نیز گزارشی از فعالیت اورژانس شهرستان ارایه کرد و گفت: با تلاش همکاران در اورژانس ۱۱۵، از ابتدای سال تا تاریخ ۲۵ شهریورماه، دو هزار و ۲۳۹ تماس از مرکز پیام با اورژانس ۱۱۵ شهرستان صورت گرفته که ۴۳۱ مورد منجر به مأموریت و اعزام آمبولانس شده است و دیگر تماس‌ها یا جنبه مشاوره دارد و یا از تماس‌های غیر مرتبط و مزاحم است.
جاسم زارعی اضافه کرد: موارد بستری‌شده ۳۳۱ نفر بوده است، ۱۶۰ نفر براثر تصادفات بوده که ۶۰ نفر آنان در محل حادثه درمان شده‌اند و ۲۵۷ نفر در اثر حوادث غیر ترافیکی بوده است.
وی ادامه داد: بیماری‌های قلبی عروقی ۱۲ نفر، تنفسی ۷ نفر، بیماری‌های زنان ۴ نفر، مسمومیت ۲۹ نفر، گرمازدگی ۲ نفر، سقوط از ارتفاع ۳۴ نفر، برق ۱۱ نفر و سایر حوادث ۱۵۹ نفر بوده است.
سرپرست شبکه بهداشت شهرستان عسلویه خاطرنشان کرد: میزان فوت قبل از رسیدن تکنیسین نیز ۹ نفر بوده است.
وی ضمن تقدیر از تلاش شبانه‌روزی عوامل اورژانس و پرسنل زحمت‌کش و پرتلاش ۱۱۵، بر بردباری و صبوری توأم با رعایت احترام و تکریم ارباب‌رجوع در همه زمینه‌ها و حضور به‌موقع در حداقل زمان ممکن در محل حادثه را مورد تأکید قراردادند.
انتهای پیام/ ع.م 3090
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
روز.اورژانس     معاون.فرماندار     علی.رحمانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   27 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >