رییس شبکه بهداشت دیّر خبر داد: عملکرد مراکز خدمات جامع سلامت پایش می‌شود

3 مهر 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از پایش دوره‌ای مراکز خدمات جامع سلامت به‌منظور بررسی کیفیت و نحوه ارائه خدمات بهداشتي درمانی در این مراکز خبر داد.

عادل مقدس در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: ارایه خدمات مطلوب بهداشتی درمانی و کیفیت‌بخشی به خدمات رویکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر است و برای دستیابی به این مهم کیفیت و نحوه خدمات مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت، مورد پایش و ارزیابی قرار می‌گیرد.
وی بابیان اینکه کارکنان شاغل در شبکه بهداشت و درمان باید به دنبال کیفیت‌بخشی به خدمات ارایه شده به مردم باشند، گفت: اولین گام در زمینه کیفیت‌بخشی به‌روزرسانی آگاهی و اطلاعات کارکنان است که با برگزاری دوره‌ای کارگاه‌های آموزشی و ارسال دستورالعمل‌های جدید به آنان اجرا می‌شود.
وي افزود: گام دیگری که نقش مهمی در کیفیت‌بخشی به خدمات ارایه شده به مردم دارد تأمین تجهیزات و ایجاد فضای فیزیکی مناسب است که خوشبختانه با همکاری مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و حمایت‌های ویژه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر وضعیت مناسبی در این زمینه در شهرستان دیّر داریم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر پایش عملکرد واحدهای مختلف بهداشتی درمانی را در ارایه مطلوب خدمات مؤثر دانست و خاطرنشان کرد: پایش‌ها به‌منظور اعمال تحکم نیست و بیشتر نقش انگیزشی دارد و با ایجاد رقابت مناسب زمینه تلاش کارکنان را در دستیابی به اهداف و رویکرد شبکه بهداشت و درمان فراهم می‌آورد.
مقدس به بازدیدهای انجام‌شده از مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت در سال 95 اشاره و اظهار کرد: نتایج و بازخوردهای حاصله از گزارش بازدیدها خوب بوده و مجموعه عملکردی آنها مورد رضایت شهروندان قرارگرفته است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     رییس.شبکه     مهندس.مقدس     پایش        

تاریخ بروز رسانی:   3 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >