همایش معارفه دانشجویان جدیدالورود دندانپزشکی ۹۶ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری

19 مهر 1396
همایش معارفه دانشجویان جدیدالورود دندانپزشکی ۹۶ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن اجتماعات شهید بهشتی برگزار شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این همایش گفت: در سال‌های اخیر علاقه‌مندی دانش‌آموزان برای انتخاب رشته دندانپزشکی افزایش‌یافته است.
دکتر سعید کشمیری در این همایش با تبریک به دانشجویان جدیدالورود اظهار داشت: در سال‌های اخیر اغلب دانش‌آموزان با توجه به شرایط حاکم در جامعه به رشته دندانپزشکی علاقه‌مند شده‌اند و این رشته اخیراً خیلی موردتوجه دانش آموزان قرارگرفته است.
وی اضافه کرد: دانشکده دندانپزشکی جوان‌ترین دانشکده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خطاب به دانشجویان گفت: شما در یک آزمون سخت این رشته پذیرفته‌شده‌اید و باید به یک‌فصل جدیدی از زندگیتان که شروع‌شده توجه ویژه داشته باشید.
وی بیان داشت: باید به یاد داشته باشید که در چند سال آینده سختی‌هایی چه در مسایل رفاهی و چه در مسایل درسی و زندگی در پیش خواهید داشت و باید خودتان را کاملاً آماده کنید و این مشکلات را حل کنید و به سمت جلو بروید.
دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: باوجود همه محدودیت‌ها و مشکلات، دوران دانشجویی می‌تواند یکی از بهترین دوران زندگی فرد باشد که باید قدر آن را دانست اما در همین دانشکده‌ای که نوپا است و کمبود و نواقصی نیز دارد دانشجویان زبده‌ای هستند که در المپیادهای کشوری موفق به کسب افتخار برای دانشگاه شدند.
وی افزود: توصیه من به شما دانشجویان داشتن برنامه‌ریزی مفصل برای درس خواندن است و اینکه هدف مشخصی برای خودتان پایه‌ریزی کنید، الگو داشته باشید و اهداف بلندمدتی را برای خود ترسیم کنید.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خواستار تلاش دانشجویان برای کسب دانش و توانمندی شد و اضافه کرد: باید یک نقشه راه مشخص برای آینده‌تان داشته باشید.
وی گفت: شما آینده‌سازان و وارثان محترمی هستید که رسالت سنگینی را به ارث برده‌اید و می‌بایست با تحصیل علم و فرهنگ، هر آنچه که در توان دارید را برای تعالی کشور و جامعه خود به منصه ظهور برسانید.
دکتر سعید کشمیری خطاب به دانشجویان جدیدالورود افزود: شما دانشجویان و طالبان علم، در لسان بزرگان دین شأن بسیار والایی دارید و امیدواریم در راه تحصیل علم و فرهنگ، جهاد گونه قدم بردارید تا دانشگاه محلی برای تحصیل علم و فرهنگ همراه با شورونشاط شود.
وی با تمجید از اساتید دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دارای اساتیدی بسیار کوشا و بااخلاق است و باید کمال بهره را در دوران تحصیل از آنان برد.
احترام به دیگران و لزوم رعایت اخلاق حرفه‌ای مدنظر همه باشد
 دکتر سعید کشمیری افزود: اگر قصد دارید یک زندگی شاد و لذت‌بخش داشته باشید بلندپرواز باشید، به فکر ترقی و پیشرفت باشید که در این صورت می‌توانید ریسک‌پذیر بوده و تغییرات اساسی در مسیر زندگی خود و سایر افراد جامعه ایجاد کنید.
وی بیان داشت: از شما می‌خواهم سومین عامل حیاتی یعنی احترام به دیگران را مدّ نظر قرار دهید؛ زیرا اغلب از شما به‌عنوان یک فرد فرهیخته، بیشتر از انتظارتان تعریف و تمجید می‌شود؛ بنابراین سعی کنید این تحسین را با تمام کسانی که در دستیابی شما به موفقیت سهم داشته‌اند تقسیم کنید.
 دکتر کشمیری گفت: در عرصه علم‌آموزی، فارغ‌التحصیلی وجود ندارد و انسان‌ها در طول زندگی خود، همواره نیازمند تحقیق، پژوهش و مطالعه هستند.
در پایان این مراسم از دانشجویان برتر دانشکده دندانپزشکی در زمینه‌های علمی و اعضای شرکت‌کننده در مسابقات استارتآپ سال 96 به شرح زیر تجلیل شد.
رتبه اول علوم پایه سال 94
داریوش جوهری
مسابقه گروهی استارت آپ سال 96
1-    محمد بهزادی پور
2-    امیرمحمد کیهان
3-    مهرناز ذاکر شهرک
4-    سارا خدادادی
5-    اسما بازیار
6-    یاسمن مجرد
7-    زهرا پولادی
8-    نرجس برقی نژاد
9-    عذرا خرسند
10-    حمیده دولت جاوید
11-    فاطمه ارشاد
12-    پگاه شادمهر
13-    احسان قربانی
14-    سینا بهزادی پور
15-    علیرضا تنگستانی
16-    رامبد طلاچیان
17-    نیلوفر احمدی
18-    یاسمن مشایخی
کسب مدال نقره المپیاد انفرادی و گروهی در حیطه مدیریت و سیاست‌گذاری سلامت
زهرا پولادی
کسب مدال نقره المپیاد انفرادی و در حیطه فلسفه پزشکی
مهرناز ذاکر شهرک
مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دندانپزشکی ۹۶ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور سرپرست دانشگاه، معاونان، رییس دانشکده دندانپزشکی و دانشجویان دندانپزشکی ورودی مهر ۹۶ برگزار شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معارفه     دانشجویان.جدیدالورود     دکتر.سعید.کشمیری     معاونت.آموزشی        

تاریخ بروز رسانی:   19 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >