رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر:
دسترسی عادلانه همه مردم استان بوشهر به امکانات سلامت ضروری است/ گزارش تصویری

8 آبان 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: مردم سراسر استان باید به امکانات سلامت بطور عادلانه دسترسی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر  سعید کشمیری در مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرستان گناوه اظهار داشت: در هر کار مدیریتی و هر مقطعی که بخواهیم کاری را  آغاز کنیم همواره باید این سوالات را که کجا بودیم، کجا هستیم و به کجا می رویم را مدنظر بگیریم و این مهم باید سرلوحه کار مدیریتی هر مدیری باشد.
رییس رانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افزود: در شبکه بهداشت و درمان شهرستان  گناوه بزرگانی گمنام، خدمات بسیار زیادی را به یادگار گذاشتند و ما هم با تلاش خود ادامه دهنده راه آنها خواهیم بود.
وی گفت: این رفتن ها و آمدن ، تکریم و معارفه ها خیلی مهم نیست و  آنچه مهم است پیشرفت در کارها و خدماتی است  که باید ارایه شود، همچنین کیفیت زندگی و خدماتی که ما باید به مردم ارایه دهیم افزایش یابد.
دکتر کشمیری اظهار داشت: مشکلات و کمبودها همواره وجود دارد و کسی منکر مشکلات و کمبودها  نیست ولی ما باید تمام تلاش خود را بکار بریم تا عدالت را اجرا کنیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر تصریح کرد: عدالت به معنای این نیست که در همه جا امکانات یکسان وجود داشته باشد، بلکه عدالت به این معنای این است که دسترسی به امکانات برای همه مردم و شهروندان میسر شود به این صورت که ما باید این کار را تثبیت و این مسئله تعریف شده است که ما باید مطابق قوانین موجود اقدام کنیم.
این مقام مسئول ادامه داد: برای من نگاه متفاوتی بین شهرستان‌ها مختلف وجود ندارد و همه را یکسان می‌بینم چون عدالت نیست که فردی بگوید من با نگاه ویژه به یک شهرستان نگاه می‌کنم،  هیچ تفاوتی برای هیچ کدام از ما بین شهرستان‌های استان وجود ندارد و ما در جایگاهی که هستیم باید کل مجموعه خود را مدنظر بگیریم.
وی درباره مدیران جدید شبکه بهداشت و بیمارستان امیرالمونین(ع) گناوه گفت: شهرام جلالپور از مدیران مبتکر  و مهندس بازیاری از مدیران قدیمی و موفق شهرستان و استان بودند، که تصمیم گرفتیم از توانایی های آنها در این شهرستان استفاده کنیم و ان شاالله شاهد تغییرات خوبی باشیم.
 دکتر کشمیری اظهار داشت: ما در سیستم به خانواده بهداشت و درمان در خیلی از موارد بدهکاریم و آنها بسیار صبور و بزرگوار هستند و من از همین جا از تلاش و کوشش  همه تقدیر و تشکر می کنم ، ابعاد خدمات آنها بسیار زیاد است و امیدوارم که همه با هم بتوانیم شرایط خوبی هم برای مردم و هم برای کارکنان فراهم کنیم.
وی خطاب به مدیران جدید عنوان داشت: مردم گناوه افراد خوب، مهربان ،عزیز و لایق بهترین ها هستند، پس شما مدیران نیز  ادامه دهنده راه دکتر زکی زاده باشید که وی در زمان مدیریت خود آثار خوبی را به جای گذاشتند.
امام جمعه گناوه نیز  گفت: از انتخاب دکتر کشمیری به عنوان ریاست دانشگاه بسیار خوشخال شدیم و آرزوی توفیق برای ایشان داریم.
حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی با تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های دکتر زکی زاده و تبریک به مهندس بازیاری  و جلالپور  در شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امیر المومنین(ع)  گناوه گفت: این دو انتصاب جدید را به فال نیک گرفته و امیدواریم که با تجربه مدیریتی مدیران جدید  و با تعامل بیشتر  مسئولان و مردم مشکلات یکی پس از دیگری برطرف شوند.
در این مراسم از خدمات ارزنده دکتر علی زکی زاده تقدیر شد  و مهندس  محمد بازیاری به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه منصوب شد. و همچنین از دکترمحمدجواد طاهری که با حفظ سمت سرپرست بیمارستان امیر المونین(ع) بود تقدیر و شهرام جلال پور بعنوان سرپرست جدید بیمارستان امیرالمونین(ع) منصوب شد.
پیش از این مهندس محمد بازیاری رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان را بر عهده داشته و شهرام جلالپور که اصالتا گناوه ای است از مدیران سابق بیمارستان خلیج فارس استان بوشهر بوده است.
در این مراسم سید علی پاکنژاد فرماندار شهرستان گناوه، اندرزیان رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه، دکتر ایرج بیژنی معاون توسعه و منابع ، دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان معاون بهداشتی، دکتر حسین دارابی قائم مقام رییس دانشگاه در برنامه ریزی، دکتر جمی معاون درمان، سلمان احمدی مدیر حراست، سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و بر خی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     دکتر.سعید.کشمیری     امام.جمعه     حجت‌الاسلام.سیدعبدالهادی.رکنی.حسینی     دکتر.علی.زکی‌زاده    
مهندس.محمد.بازیاری        

تاریخ بروز رسانی:   8 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >