معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
عملکرد شهرستان دیر در حوزه بهداشت بسیار ارزشمند و ستودنی است

27 آبان 1396
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر دارای نقاط قوت بسیاری است که ارزشمند و ستودنی است.

دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان در نشست بررسی عملکرد و شاخص‌های حوزه بهداشت شهرستان دیر افزود: در راستای پایش و ارزیابی عملکرد شبکه‌های بهداشت و درمان، تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه متشکل از مدیر گروه‌های ستادی از تمامی شهرستان‌های استان بازدید کرده و نحوه ارایه خدمات بهداشتی به‌ویژه روند اجرای طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت را مورد ارزیابی و پایش قرار می‌دهند و در نشستی به بررسی نقاط قوت و ضعف آن می‌پردازند.
وی با مثبت ارزیابی کردن نتایج ابن گونه نشست‌ها گفت: نتایج خوب اینگونه‌ جلسات در ارتقای شاخص‌های بهداشتی شهرستان و درنهایت استان تأثیر خوبی دارد.
وی افزود: اگرچه در این نشست‌ها معمولاً مشکلات و نقاط ضعف موردبررسی قرارمی‌گیرد ولی ارایه پیشنهادها و راهکارهای برون‌رفت از آن تأثیر بسیار زیادی در بهبود عملکردها دارد و به یافتن حل مسایل و گسترش ارایه خدمات کمک می‌کند.
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به بسته‌های خدمتی در حوزه بهداشت گفت: در این پایش تمامی بسته‌های خدمتی شامل مادران، باروری سالم، کودکان، میان‌سالان، خودمراقبتی، سالمندان، تغذیه، جوانان و نوجوانان، بیماری‌های واگیر و غیر واگیر، بهداشت محیط و حرفه‌ای، سلامت روان و... در ستاد شبکه بررسی و پایش گردید.
وی ادامه داد: عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر دارای نقاط قوت بسیاری است که بسیار ارزشمند و ستودنی است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر نیز ضمن تقدیر از حضور معاونین و مدیران گروه ستادی معاونت بهداشتی دانشگاه گفت: حضور مدیران استانی می‌تواند باعث دست‌آوردهای خوبی در شهرستان دیر باشد.
مهندس احمد آخوندی با اشاره به دست‌آوردهای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت شهرستان دیر ابراز امیدواری کرد: با وفاق و همکاری پرسنل حوزه سلامت شهرستان دیر شاهد ادامه روند رو به رشد شاخص‌ها باشیم.
مدیران گروه ستاد معاونت بهداشتی ضمن ابراز رضایت از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر، هدف اصلی این بازدید را تبادل اطلاعات و انتقال تجارب عنوان کردند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     معاون.فنی     دکتر.محمدمهدی.خواجه‌ئیان     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   27 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >