رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان:
دستگاه اتوآنالایزر آزمایشگاهی در بیمارستان کنگان نصب و راه‌اندازی شد

12 آذر 1396
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: بروز کردن تجهیزات پزشکی یکی از برنامه‌های این بیمارستان بود که با توجه به حجم بالای مراجعه به آزمایشگاه بیمارستان کنگان دستگاه آتوآنالایزر این بیمارستان نصب و راه‌اندازی شد.

دکتر حسن حیدری گفت: با توجه به اینکه از عمر برخی تجهیزات بیمارستان کنگان می‌گذرد لذا این تجهیزات نیاز به بروز رسانی دارند.
وی درباره استقرار دستگاه آتوآنالایزر بیمارستان کنگان ابراز داشت: پس از رایزنی‌های صورت گرفته با مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پاسارگاد تهیه یک دستگاه جدید آزمایشگاهی برای بیمارستان در دستور کار قرار گرفت.
دکتر حیدری با اشاره به این موضوع که این دستگاه برای بهبود کیفیت آزمایشگاه بیمارستان کنگان و سرعت بخشیدن در جواب دهی در اختیار این مرکز درمانی قرار داده‌شده است، افزود: این دستگاه قادر است تمام آزمایش‌های بیوشیمی را انجام دهد.
تسریع در جواب دهی آزمایش‌های بیوشیمی با اتوآنالایزر
وی با اشاره به‌سرعت انجام آزمایش‌ها باوجود دستگاه جدید گفت: این دستگاه قادر است در نیم ساعت بیش از 200 آزمایش را انجام دهد.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در ادامه گفت: در راستای به‌روز کردن آزمایشگاه بیمارستان کنگان، دو دستگاه میکروسکوپ پیشرفته نیز توسط این مرکز درمانی خرید و در اختیار آزمایشگاه قرار داده شد.
دکتر حیدری عنوان کرد: با به‌روز شدن تجهیزات آزمایشگاه بیمارستان کنگان، کیفیت و سرعت کار در این بخش افزایش‌یافته و این موضوع در افزایش میزان رضایتمندی مراجعین تأثیر بسزایی خواهد داشت.

انتهای پیام/م.ص- 4020

 با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دستگاه.اتوآنالایزر     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   12 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >