سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان:
بهورزان یکی از مهم‌ترین ارکان سیستم سلامت جامعه هستند

11 دی 1396
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان گفت: بهورزان یکی از مهم‌ترین ارکان سیستم سلامت جامعه هستند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان، دکتر حسن حیدری در نشست شورای بهورزی افزود: بهورزان به‌عنوان مروجان سلامت در دورافتاده‌ترین نقاط کشور پیشگامان حوزه سلامت هستند که تلاش آنها نقش بسزایی در ارتقا شاخص‌های بهداشتی کشور دارد.
وی با تأکید بر برگزاری مستمر نشست شورای بهورزی گفت: نشست‌های شورای بهورزی طبق برنامه زمان‌بندی به‌صورت فصلی برگزار می‌شود و علاوه بر آن، نشست‌های پرسش و پاسخ نیز برای این قشر از همکاران مدنظر قرارگرفته شده است.
 سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان افزود: بهورزان عهده‌دار بار سنگینی در نظام سلامت هستند و در دستیابی و تحقق شاخص‌های بهداشتی درمانی نقش بسزایی دارند.
دکتر حسن حیدری خاطرنشان کرد: بی‌تردید بهورزان به‌عنوان سنگرداران خط اول ارایه خدمات بهداشتی درمانی در دستیابی به دستاوردهای بهداشتی درگذشته و حال نقش بسیار مهمی داشته و دارند.
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان با آرزوی توفیق برای تمامی بهورزان زحمتکش اظهار داشت: بهورزان آیینه و نماد خدمت به حوزه سلامت و مردم هستند و باید برای رفع مشکلات و مطالبات آنان تمام تلاش خود را بکار ببندیم.
مسئول گسترش شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان نیز گفت: یکی از ارکان موفقیت نظام سلامت کشور بهورزان هستند چراکه بیشترین بار مسئولیت نظام سلامت بر دوش بهورزان است.
مهندس خلیل جوکار ضمن تقدیر از زحمات ارزنده بهورزان و ابراز خرسندی از اقدامات انجام‌شده در خانه‌های بهداشت بابیان اهمیت تشکیل این جلسات و تأثیر آن در حل مشکلات خانه‌های بهداشت گفت: شورای بهورزی درواقع محلی برای بررسی مشکلات موجود و ارزیابی نقاط ضعف و قوت و ارائه راهکار مناسب جهت حل این مشکلات و تبادل‌نظر در این خصوص است.
در این نشست نماینده بهورزان مسایل و مشکلات این قشر را مطرح و پیشنهادهای برای برطرف شدن آنها ارایه کرد.
اولین نشست شورای بهورزی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان در سال جاری با حضور اعضاء در محل آموزشگاه بهورزی شهرستان کنگان برگزار شد.
 انتهای پیام/ م.س 3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.بهورزی     دکتر.حسن.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   11 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >