سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان:
بازنشستگان گنجینه‌های ارزشمند تجربه برای هر سازمانی محسوب می‌شوند

23 دی 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان عنوان داشت: بازنشستگان گنجینه‌های ارزشمند تجربه برای هر سازمان محسوب می‌شوند و شایسته است تا در برنامه‌ریزی‌هایی که در راستای توسعه و پیشرفت مجموعه صورت می‌گیرد از تجربیات گران‌بهای این عزیزان استفاده گردد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان؛ دکتر حسن حیدری در نشست صمیمی با بازنشستگان افزود: موفقیت‌های نظام سلامت حاصل فعالیت‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه تمام کارکنان و بازنشستگان است.
وی تصریح کرد: بازنشستگان با تشکیل گروه‌های مشورتی ارتباط خود را با سیستم بهداشتی و درمانی قطع نکنند و تجربه‌های خود را در اختیار پرسنل جدیدالورود قرار دهند تا با استفاده از تجربیات ارزشمند آنان در راه ارتقای سلامت مردم منطقه گام بردارند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت: بازنشستگان افرادی هستند که گران‌بهاترین روز‌های خود را وقف خدمت به مردم کرده و همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به سازمان و میهن اسلامی گام نهاده‌اند.
دکتر حیدری خاطرنشان کرد: بازنشستگی پایان کار نیست و جامعه و سیستم بهداشتی همواره نیازمند تفکر، همراهی و همفکری بازنشستگان است.
وی افزود: اگر تجربه با
زنشستگان در کنار توان نیروهای جوان قرار بگیرد ضمن هموارتر شدن مسیر رشد و توسعه، موجبات پویاتر شدن سیستم نیز فراهم می‌شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: بازنشستگی به‌عنوان فصلی دیگر از زندگی همه شاغلین همواره موردتوجه است و پرداختن به موضوع بازنشستگی و بررسی و یافتن راه‌حل‌های مناسب برای حل مشکلات آنان در واقع به‌نوعی تکریم این افراد در خانواده و اجتماع و ترسیم چشم‌اندازی روشن، امیدوارکننده و عزت‌مندانه برای جامعه شاغلین خواهد بود.
نشست صمیمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با بازنشستگان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان و اعضای کانون بازنشستگان استان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان برگزار شد.
انتهای پیام/ م.س 3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     بازنشستگان     دکتر.حسن.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   23 دی 1396

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >