سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان:
فرهنگ‌سازی در حوزه بهداشت دهان و دندان از ضرورت‌های سلامت جامعه است

27 دی 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: فرهنگ‌سازی در حوزه بهداشت دهان و دندان از ضرورت‌های سلامت جامعه است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، دکتر حسن حیدری در نشست توجیهی طرح‌های سلامت دهان و دندان شهرستان کنگان افزود: بحث سلامت دهان و دندان از موضوعات مهم سلامت است و آمارها نشان می‌دهد در جامعه فرهنگ سلامت دهان و دندان نیاز به آگاه‌سازی بیشتر دارد.
وی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت و باهدف پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان، مرکز خدمات سلامت دهان و دندان کنگان راه‌اندازی شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت: طرح جامع دهان و دندان ویژه افراد زير ١٤ سال، زنان باردار، زنان شيرده در شهرستان کنگان اجرایی شده که ضمن آموزش افراد مورد معاینه و درمان رایگان قرار می‌گیرند.
دکتر حیدری خاطرنشان کرد: در مرکز خدمات سلامت دهان و دندان انواع خدمات شامل آموزش بهداشت دهان و دندان، معاینه، جرم‌گیری، ترمیم و سایر خدمات و پیشگیری و درمانی ارایه می‌شود.
دندان‌پزشک مرکز خدمات سلامت دهان و دندان قدس نیز در خصوص کلیات طرح سلامت دهان و دندان، برنامه پزشک خانواده و اهداف اجرای اینگونه طرح‌ها با محوریت سلامت و مراقبت فعال جمعیت تحت پوشش و توانمندسازی مراقبان سلامت توضیحاتی ارائه کرد.
دکتر وحید راشدی اظهار داشت: هدف از تشکیل این نشست تأکید بر طرح وارنیش فلوراید، مسواک انگشتی و کنترل عفونت واحدهای دندانپزشکی و تغذیه در سلامت دهان و دندان است.
نشست توجیهی طرح‌های سلامت دهان و دندان با حضور کلیه مراقبین سلامت، بهورزان و دندان‌پزشکان شهرستان کنگان در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/ م.س 3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     دکتر.حسن.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >