تقدیر از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان غرفه برتر در نمایشگاه الکامپ

7 بهمن 1396
در نمایشگاه الکامپ (فناوری‌های نوین و کامپیوتر) از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در کنار سازمان حمل و نقل و پایانه‌ها به عنوان یکی از دو غرفه برتر از لحاظ خدمات نوین ارائه شده تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ هفتمین نمایشگاه کامپیوتر و فناوری‌های نوین بوشهر 3 تا 6 بهمن ماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر برگزار شد که دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در کنار سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی در حوزه فناوری‌های نوین استان، خدمات خود را به شهروندان ارائه داد.
دانشگاه علوم پزشکی در این نمایشگاه، خدمات نوین فناوری شامل نرم افزار سلامت استان بوشهر را که شامل جواب آزمایشات، لیست پزشکان مطب‌دار، آدرس بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی و داروخانه‌ها بود را به بازدیدکنندگان ارائه داد.
گفتنی است صدور بیش از چهارصد کارت اهدا عضو، پایش سلامت و تست غربالگری دیابت برای بیش از ششصد نفر از مهم‌ترین خدمات نوین دانشگاه در این نمایشگاه بود.
توزیع انیمیشن سلامت در قالب سی‌دی، توزیع پمفلت و پخش کلیپ‌های آموزشی همچنین خدماتی از قبیل BMI (شاخص توده بدنی)، تست قند خون، فشارخون، معرفی سامانه سیب و سامانه سپاس از دیگر خدمات این دانشگاه بود.

انتهای پیام/ م.ف 1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نمایشگاه.الکامپ     تقدیر        

تاریخ بروز رسانی:   7 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >