یک دستگاه سونوگرافی به بیمارستان دیر اختصاص می‌یابد

9 بهمن 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر از خرید یک دستگاه سونوگرافی فست برای بیمارستان امام هادی (ع) دیر خبر داد.

دکتر سعید کشمیری شب گذشته با حضور سرزده در بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان و تبریک روز پرستار گفت: پرستاران مظهر کار جهادی و با تأسی از حضرت زینب (س) مایه امید و آرامش جامعه‌اند.
وی افزود: تقویت زیرساخت‌های بیمارستان دیر در اولویت و دستور کار قرار دارد و در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یک دستگاه سونوگرافی فست برای بیماران تصادفی و استفاده در بخش اورژانس بیمارستان امام هادی (ع) دیر طی روزهای آینده خریداری می‌شود.
دکتر سعید کشمیری با اشاره به ظرفیت شهرستان دیر در زمینه خیرین سلامت اظهار داشت: پتانسیل بسیار خوبی در این زمینه وجود دارد و لازم است با انجام کارهای فرهنگی نیات خیر شهروندان به سمت حوزه سلامت هدایت شود که این مستلزم مشارکت همگانی است.
بیمارستان 56 تختخوابی دیر با هفت هزار مترمربع زیربنا در 2 طبقه با هزینه 300 میلیارد ریال در اردیبهشت‌ماه سال جاری توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره‌برداری رسید.
ساخت این بیمارستان از سال 86 آغازشده بود که در ابتدای دولت یازدهم 45 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و با تلاش و همت دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     دستگاه.سونوگرافی     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   9 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >