به مناسبت دهه مبارک فجر:
ایستگاه سیب سبز سلامت در پارک تشریفات بوشهر برپا شد

15 بهمن 1396
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر ایستگاه سیب سبز سلامت در پارک تشریفات بوشهر به مدت 4 روز برپا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی در حاشیه برپایی این ایستگاه به نقش مهارت خودآگاهی در افزایش سطح سلامت افراد تأکید کرد و عنوان داشت: اندازه گیری قد، وزن، BMI ، فشارخون ، افزایش آگاهی و آشنا کردن عموم مردم با اصول و موازین سلامت از طریق توزیع بروشور از جمله اقدامات صورت گرفته در ایستگاه سیب سبز سلامت بوده است.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه 4 روزه، آشنایی بازدیدکنندگان با طرح تحول نظام سلامت و پرونده الکترونیک خانوار و خدماتی است که در همین راستا در مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه‌ها به مراجعه‌کنندگان ارایه می‌شود.
این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به اینکه شاخص‌های سلامت و اولویت‌های بهداشتی از بیماری‌های واگیر به سمت بیماری‌های غیر واگیر تغییر کرده، شناسایی و پیگیری بیماری‌های غیر واگیر ازجمله بیماری قلبی و عروقی، دیابت، سرطان و بیماری‌های تنفسی در نظام سلامت بااهمیت است.
مهندس فخرایی اظهار داشت: تشویق میان‌سالان و سالمندان برای مراجعه به مراکز زیرپوشش برای انجام خدمات بهداشتی خود و اعضای خانواده و دریافت آموزش‌های لازم ازجمله هدف‌های تشکیل ایستگاه و پایگاه سلامت است.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر افزود: به مناسبت دوازدهم بهمن‌ماه فرارسیدن ایام‌الله مبارک دهه فجر و سالروز تاریخی ورود رهبر انقلاب، ایستگاه سیب سبز سلامتی در پارک تشریفات بوشهر برگزار شد که موجب استقبال گسترده مردم قرار گرفت.

انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
ایستگاه.سلامت     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   15 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >