روند عملیاتی شدن نظام‌نامه سلامت در گناوه بررسی شد

24 بهمن 1396
نشست بررسی روند عملیاتی شدن نظام‌نامه سلامت شهرستان گناوه با حضور معاون سیاسی فرماندار، رییس شبکه بهداشت و درمان، کارشناس امور اجتماعی فرمانداری و اعضای کمیته‌های سه‌گانه این نظام‌نامه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در این نشست گفت: شهرستان گناوه از اولین شهرستان‌های استان است که فعالیت نظام‌نامه سلامت را به‌طور ویژه و گسترده آغاز کرده است و کمیته‌ها و زیرمجموعه‌های این نظام‌نامه تشکیل و فعالیت‌های خود را شروع کرده‌اند.
مهندس محمد بازیاری افزود: نظام‌نامه سلامت متشکل از کمیته‌های مختلف و با تشکیل جلسات متعدد در راستای تعیین سرفصل‌ها و مشخص نمودن مسایل و مشکلات حوزه سلامت به‌صورت ویژه انجام و بررسی‌شده تا بتواند گره‌گشای مشکلات باشد.
وی ادامه داد: در تدوین این سند، اولویت‌های حوزه سلامت شهرستان مدنظر قرارگرفته که با عملیاتی شدن این سند جامع، مشکلات و مسایل مهم حوزه سلامت شهرستان حل خواهد شد.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری گناوه نیز گفت: یکی از شاخص‌های اصلی توسعه در هر جامعه‌ای بحث سلامت است که باید به‌صورت ویژه دنبال شود.
حسین امیری با اشاره به موفق بودن مدل تهیه و تدوین طرح جامع نظام سلامت شهرستان، افزود: سند جامع سلامت شهرستان یک الگوی موفق از همکاری و مشارکت سمن‌ها، صنوف، فرهیختگان و مسئولین است که تسریع و تعمیم آن در سایر حوزه‌ها لازم و ضروری شد.
وی ضعف در انجام کار جمعی را یک ضعف تاریخی و مانع توسعه بیان کرد و حمایت از فعالیت‌های جمعی داوطلبانه در قالب سمن‌ها و مطالبه گری قانون‌مند را ازجمله راهکارهای مقابله با این ضعف در شهرستان دانست.
انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     مهندس.محمد.بازیاری     معاون.فرماندار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   24 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >