رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
فعالیت‌های تشکل‌های دانشجویی حمایت می‌شود

7 اسفند 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: فعالیت‌های تشکل‌های دانشجویی در این دانشگاه حمایت می‌شود.

دکتر سعید کشمیری در آیین معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: دانشجویان بسیجی بایستی در عرصه علمی سرآمد بوده و از این پتانسیل بسیجی بودن و مراتب بالای علمی جهت تأثیرگذاری بر سایر دانشجویان استفاده کنند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: دانشجویان با فعالیت در تشکل‌ها می‌توانند استعدادهای خود را در زمینه‌های مختلف بروز دهند و شکوفا کنند.
وی تصریح کرد: دانشجویان با فعالیت در تشکل‌های کوچک دانشجویی می‌توانند فضای دانشگاه را تغییر دهند و به صبغه الله تبدیل کنند وامیدواریم دانشجویان تشکل‌ها در کار خود موفق باشند زیرا این کار یک کار مدیریتی، یک کار فکری، یک کار هنری و عملی و یک کار الهی است.
دکتر کشمیری اظهار داشت: شما دانشجویان مدیران آینده کشور هستید و باید از همین دوران دانشجویی تجربیات ارزنده‌ای را با مشارکت در فعالیت‌های دانشجویی کسب کنید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: رفتار و کردار یک بسیجی در توسعه فرهنگ ایثار و بسیج به‌ویژه در دانشگاه‌ها ازجمله مواردی است که در جذب حداکثری دانشجویان به این تشکل و دیدگاه دانشجویان به بسیج تأثیر دارد.
دکتر کشمیری گفت: هدف از شرکت در تشکل‌ها این است که به دانشجوها علاوه بر شأن و شخصیتی در خانواده شکل‌گرفته، شأن جدیدی داده شود و تمرینی برای ورود به جامعه، برای دیدگاهشان به مسایل، برای شرکت در تصمیم سازی داده شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه من می‌بینم دوستانی که در تشکل بسیج هستند انسان‌های فداکار و ایثارگری بار می‌آیند اضافه کرد: نفراتی که در بسیج دانشجویی فعالیت دارند آدم‌هایی هستند که در خط مقدم‌اند و منتی بر سر کسی بابت کارهایی که انجام می‌دهد نمی‌گذارند و بامعرفت و شناخت به دیگران کمک می‌کنند.
دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: بی‌تردید وجود تشکل‌های قدیمی و قوام‌یافته در میان دانشجویان، یکی از بسترهای رشد و شکوفایی آن‌ها و نیز یکی از علل پایداری و تأثیرگذاری حرکت‌های دانشجویی بوده است.
مراسم تکریم و معارفه مسئول سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئول ناحیه بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر برگزار شد.
در این آیین ضمن تقدیر از محمد زبیری، حسن باربرز به‌عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معارفه شد.
انتهای پیام/م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معارفه     معاونت.دانشجویی.فرهنگی     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   7 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >