رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جم خبر داد:
تعطیلی دو واحد تهیه مواد غذایی شهر جم به دلیل عرضه قلیان

19 اسفند 1396
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جم عنوان داشت: در راستای کنترل و پایش سلامت و امنیت مواد غذایی، جهت حفظ سلامت مردم و جلوگیری از ترویج فرهنگ استفاده از قلیان، دو واحد صنفی به دلیل عرضه قلیان و بی‌توجهی به تذکرات بازرسین بهداشت محیط، با هماهنگی مسئول محترم اماکن عمومی نیروی انتظامی پلمپ شدند.

مهندس احمد قاسمی افزود: در سال جاری به دلیل تخلفات بهداشتی و جهت حفظ سلامت مردم تاکنون 11 واحد متخلف تعطیل و پرونده متخلفین جهت برخورد قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده‌شده است.
وی تصریح کرد: متصدیان مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی موظف‌اند جهت حفظ سلامت مصرف‌کنندگان، ماده 13 قانون مواد خوردنی، آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی را رعایت نمایند که در صورت مشاهده نواقصات بهداشتی و بی‌توجهی به قانون و تذکرات بازرسین بهداشت محیط نسبت به تعطیلی این اماکن اقدام خواهد شد.
مهندس قاسمی اظهار داشت: همشهریان عزیز در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی سراسر کشور می‌توانند با سامانه 190 مدیریت ثبت شکایات مردمی وزارت بهداشت به‌صورت شبانه‌روزی تماس حاصل نمایند و بازرسین در اسرع وقت نسبت به پیگیری شکایت و رفع نقص اقدام خواهند کرد.

انتهای پیام/ ا.پ 3020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پلمپ     پایش     مهندس.احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   19 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >