در نوروز 97 صورت گرفت؛
معاون وزیر بهداشت از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد/ گزارش تصویری

9 فروردين 1397
معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ایام نوروز 97 از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد.

دکتر علیرضا رئیسی در سفر به استان بوشهر ضمن بازدید از گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر فعالیت‌های انجام‌شده توسط گروه مذکور در برنامه سلامت نوروزی را بررسی کرد.
در این بازدید رییس و اعضای هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را همراهی کردند.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه این بازدید نکاتی را در خصوص نحوه ارائه خدمات واحدهای بهداشتی در ایام نوروز و برنامه‌های معاونت بهداشتی ارائه کرد.
مهندس میمنت توبه خاک رییس گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز خلاصه‌ای از فعالیت‌های انجام‌شده توسط بازرسین بهداشت محیط استان و فعالیت‌های ثبت‌شده در سامانه جامع بهداشت محیط در برنامه سلامت نوروزی را بیان کرد.
معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مرکز خدمات جامع سلامت شهری هفتم تیر بوشهر نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه ارایه خدمات واحدهای مختلف این مرکز در ایام نوروز قرار گرفت.
دکتر علیرضا رئیسی همچنین نحوه ارایه خدمات مراقبین بهداشتی مرکز خدمات جامع سلامت شهری هفتم تیر بوشهر و ثبت فعالیت‌های آنان را در سامانه سیب موردبررسی قرار داد.
وی از مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر نیز بازدید کرد.
دکتر رئیسی از اورژانس‌های شبانه‌روزی دندانپزشکی بوشهر که در ایام نوروز به مردم خدمات درمانی ارایه می‌دهند نیز بازدید کرد.
معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیأت همراه ضمن بازدید از صنوف حساس در شهر بوشهر از نزدیک چگونگی استفاده از دستگاه‌های پرتابل توسط بازرسین بهداشت محیط را موردبررسی قرار داد.
دکتر علیرضا رئیسی در پایان بازدید خود از شهر بوشهر ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، بر اهمیت تشدید نظارت بازرسین در برنامه سلامت نوروزی تأکید و خواستار تقویت بیش‌ازپیش برنامه‌ها و گسترش فعالیت‌ها شد.

انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
معاون.بهداشتی.وزارت.بهداشت     دکتر.علیرضا.رئیسی     نوروز.97     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     علوم.پزشکی.بوشهر     برنامه.سلامت.نوروزی    
   

تاریخ بروز رسانی:   9 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >