جانبازان بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان تجلیل شدند

3 ارديبهشت 1397
در آیینی با حضور امام‌جمعه کنگان، مدیران و جمعی از پرسنل و مسئولین بخش‌های بیمارستان کنگان از جانبازان بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان تجلیل شد.

امام‌جمعه کنگان در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: یکی از افتخارات جانبازان عزیز این است که یک روز را مصادف با میلاد بزرگ جانباز کربلا، حضرت عباس، به نام آن‌ها نام‌گذاری شده است.
حجت‌الاسلام محمود محمودی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب به‌عنوان ولی‌فقیه زمان، جانباز می‌باشد و این افتخاری برای همه جانبازان عزیز کشور نیز است.
امام‌جمعه کنگان خاطرنشان کرد: بزرگ جانباز کربلا حضرت عباس، شخصی است که امام حسین (ع) به وی خطاب می‌کند " جانم به قربانت ".
حجت‌الاسلام محمودی عنوان کرد: امام صادق (ع) در زیارت‌نامه ابوالفضل العباس خطاب به این بزرگ‌مرد می‌فرماید " سلام خدا، سلام ملائکه و سلام انبیا بر تو باد " و درجایی دیگر از این زیارت‌نامه، حضرت عباس را " بنده صالح " خطاب می‌کند.
وی ادامه داد: درود می‌فرستم بر همه جانبازان و مخصوصاً جانبازان مجموعه بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان و از برگزارکنندگان این مراسم ارزشمند کمال تشکر و قدردانی را به عمل می‌آورم.
حضرت عباس نمونه بارز ایثار و وفاداری است
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، میلاد حضرت عباس و روز جانباز اظهار داشت: حضرت ابوالفضل العباس نمونه بارز ایثار، ازخودگذشتگی و وفاداری است.
دکتر حسن حیدری افزود: دین و مذهب ما معدنی ارزشمند از معنویات است، برگزاری مراسمات دینی مذهبی می‌تواند باعث اتحاد و ایثارگری ما در مقابل سیاست‌های خصمانه دشمن باشد.
در پایان این مراسم، هدایایی به‌رسم یادبود به همراه تقدیرنامه‌ای با امضای رییس بنیاد شهری شهرستان و رئیس بیمارستان امام خمینی به جانبازان این مرکز درمانی اهدا شد.
این مراسم در محوطه بیمارستان و زیر پرچم برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ص 4020


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     جانبازان     امام.جمعه     حجت‌الاسلام.محمود.محمودی     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام.خمینی    
شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   3 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >